DAJ CYNK

Jaki telefon do 1000 zł? Nasz ranking na lipiec 2019

Dodane przez: Arkadiusz Dziermański (orson_dzi), Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 143564

Telefony w cenie do 1000 zł to już kawał solidnego sprzętu. Podpowiadamy jaki wybrać i z czego wybierać. Witaj w kolejnym już rankingu TELEPOLIS.PL.

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów do różnych miejsc w kraju oraz poza granicami Polski. W takim czasie przydatne jest posiadanie przy sobie telefonu komórkowego lub smartfonu. W ten sposób nie tylko będziemy mieć zawsze (lub prawie zawsze) dostęp do rozrywek i najświeższych informacji, ale również skontaktujemy się ze znajomymi lub rodziną. Telefon pozwoli nam także zawiadomić odpowiednie służby w razie jakiegokolwiek wypadku lub w innej sytuacji zagrażającej naszemu bezpieczeństwu.

Z myślą o osobach, które szukają nowego smartfonu, ale nie chcą na ten cel wydawać zbyt dużej kwoty, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem urządzeń kosztujących maksymalnie 1000 zł. W swoich poszukiwaniach braliśmy pod uwagę tylko oferty dużych, znanych sieci handlowych, w których nie powinniśmy mieć problemów z ewentualnymi reklamacjami lub respektowaniem naszych praw wynikających z obowiązującego w Polsce prawa.

Wszystkie smartfony ułożone są alfabetycznie, a decyzję o tym, który z nich jest najlepszy, pozostawiamy Wam, drodzy Czytelnicy. Na końcu zestawienia znajdziecie ankietę, która umożliwi Wam dokonanie wyboru. Jeśli uważacie, że inny telefon kosztujący do 1000 zł jest najlepszy, napiszcie swoją propozycję w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu