DAJ CYNK

Nowa reklama TP z serii Serce i Rozum

10.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16456

Ważne 0

0

Na fecebook'owym koncie Serca i Rozumu pojawił się kolejny spot reklamowy, tym razem w zabawny sposób promujący nierozłączność Internetu i telewizji.

Na fecebook'owym koncie Serca i Rozumu pojawił się kolejny spot reklamowy, tym razem w zabawny sposób promujący nierozłączność Internetu i telewizji.

Pieprzna puenta może świadczyć o tym, że podobnie jak spot parodiujący reklamę Netii, tak i ten nie jest przeznaczony do regularnej emisji w telewizji.



Źródło tekstu: Grupa TP, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~farri
1

2011-03-15 12:53:17

"kup mi, kup mi", też jest niezła. Taka życiowa, rzec bym mógł. Generalnie te wszystkie spoty Tepsy, czy też ostatnie promocje pakietów TV (z rozszerzonym pakietem podstawowym), są dość udane. Ciekawe tylko, co będzie dalej.

Odpowiedz

19. a_lex
0

2011-03-13 21:39:15

Co pieprznego jest w tym zakończeniu? A reklama super, następna moja ulubiona to "Kup mi kup mi" :)

Odpowiedz

18. ~przemo
0

2011-03-12 12:37:34

ta reklama wyjątkowo mi sie podoba :)

Odpowiedz

17. ~
0

2011-03-11 20:03:07

Panie stabloidowany, to jest oczywiste że ta "reklama" nie jest przeznaczona do emisji w mediach a to z powodu że jest niestandardowo długa. Co do nierozłączności to już im mało konieczności płacenia za telefon/utrzymanie linii i teraz będą dążyć do tego że jednoczesne płacenie za linię, internet i telewizję jest normalne a ci co chcą pojedynczą usługę (domyślnie sam internet) to banda odszczepieńców.

Odpowiedz

16. ~qwe
0

2011-03-11 12:31:18

reklamy swietne, zeby chociaz jakosc uslug choc w polowie dorownywala...

Odpowiedz

15. ~
0

2011-03-11 09:04:25

@12 - popieram, nie wiem po co tam ten apostrof... a reklama?? ani trochę śmieszna...

Odpowiedz

14. ~bb 9800
0

2011-03-11 09:03:49

te reklamy są cudowne, a parodia Kaszpirowskiego to mistrzostwo świata

Odpowiedz

13. ~
-2

2011-03-11 06:44:58

@10 - rozwiń myśl, co jest konkretnie porażką? Chodzi ci o telewizję? Być może, rewelacyjna nie jest, ale internet jest już w dobrej cenie, porównywalnej na BSA z Netią.

Odpowiedz

12. ~+
-1

2011-03-11 06:36:18

Facebookowym. Widzę, że też ulegacie gimbusowej modzie na wstawianie apostrofów (apostrof''ów?) gdzie popadnie.

Odpowiedz

11. ~adrian******
2

2011-03-11 06:16:50

#3 Naucz się czytać ze zrozumieniem i jak masz pisać takie glupoty to lepiej przeczytaj jeszcze raz na głos.

Odpowiedz

10. ~M
1

2011-03-11 01:44:40

reklamy ok ale uslugi to porażka

Odpowiedz

9. pduncz
1

2011-03-10 23:47:50

Na pewno autorzy mieli niezłą zabawę przy tworzeniu, ale żeby było w tym jakoś dużo polotu to nie można powiedzieć.

Odpowiedz

0

2011-03-10 23:38:16

wybitan reklama :D juz dawno sie tak nie nasmialem z reklamy :)

Odpowiedz