DAJ CYNK

UPC wchodzi do Głogowa

28.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3398

Ważne 2

0

UPC Polska wchodzi z ofertą detaliczną oraz biznesową do Głogowa. To kolejne, po Rzeszowie i Płocku, miasto w którym UPC zainwestowało w tym roku w budowę sieci.

UPC Polska wchodzi z ofertą detaliczną oraz biznesową do Głogowa. To kolejne, po Rzeszowie i Płocku, miasto w którym UPC zainwestowało w tym roku w budowę sieci.

Oferta UPC to Internet o prędkości do 250 Mb/s, ale także platforma Horizon, umożliwiająca korzystanie z trzech usług (telewizji, Internetu i telefonu) na jednym urządzeniu, dostęp do biblioteki treści na żądanie, oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji Horizon Go, dostęp do 600 000 hot-spotów UPC Wi-Free oraz aplikacji UPC Phone, pozwalającej na korzystanie z taryf telefonu stacjonarnego na smartfonie.

Dziś w Głogowie rozpoczęła się kampania informująca o wprowadzaniu usług UPC. Od dziś także zajrzeć można na dedykowaną stronę Glogow.upc.pl, na której można znaleźć informacje o ofercie. Na portalu można już teraz pozostawić swoje dane kontaktowe w celu umówienia wizyty instalatora.

Oferta będzie dostępna w październiku. Wtedy rusza również punkt sprzedaży w supermarkecie Carrefour przy ulicy Ks. Józefa Poniatowskiego 12 w Głogowie.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: Głogów upc
Komentarze
Zaloguj się
12. ~`p
0

2015-07-29 13:20:24

Głupiś... Sprzedaż którędy? Po kablach TPSA? Hahaha, zwykły babol

Odpowiedz

11. ~P
2

2015-07-28 19:30:56

W Głogowie to kablowka master teraz niby to Vectra i dialog niby Netia jest. Zapowiada się dobra konkurencja.

Odpowiedz

10. ~
-1

2015-07-28 18:10:11

@8 stronę internetowa to chyba wykonali 20 lat temu i teraz pozmieniali cyferki.

Odpowiedz

9. jedrek
1

2015-07-28 14:30:38

@3 też wolę upc, gdy korzystałem z neo nie było jeszcze głupkowatego DLM. UPC gdyby miał durną politykę jak orange to by stwierdziło: nie wchodzimy do Głogowa, bo tam orange opanowało miasto ze swoją neostradą i nic tam po nas... Weszli i po sprawie. A orange i na wsi na problem i w mieście ma problem, bo nic się nie da. W mieście w okolicach 6Mb (wysyłka niecałe 1Mb, bo synchro upload tylko teoretyczne w tabelce na stronie mają 1312kb w praktyce dużo niżej się zapina) z łaską zestawią i na tym koniec szybkich netów, na wsi nie są w stanie podłączyć czegokolwiek po miedzi, więc z czym do ludzi? Na wsi gdzie nawet Play nie miało problemu pierdyknąć sobie LTE na kościele (jaki im się opłacało skoro na wsi ponoć orange jest ze swoją teoretyczną neo), a biedne orange wiecznie pokrzywdzone, wszyscy plują na nich................................................. i żyć im nie dają, a oni by Polakom nieba przychylili...............................

Odpowiedz

2

2015-07-28 13:28:26

A w Malborku i okolicach powoli rośnie konkurencja z internetem stacjonarnym dla Orange, Netii (dawniej Dialog), Multimedii Polska czy sieci mobilnych. WiMAX 5 GHz to dopiero początek, za chwile będzie światełko :) Już od 25 zł/miesięcznie. Bez utrzymywania linii. Zobaczcie:

Odpowiedz

7. ~
2

2015-07-28 13:27:58

W Głogowie jest huta miedzi więc drutu jest pod dostatkiem :D

Odpowiedz

6. ~
2

2015-07-28 13:23:41

@5: Dobrze, że nie drut kolczasty :)

Odpowiedz

5. ~romek
3

2015-07-28 13:22:16

@3. tak, jeszcze żeby to był porządny drut, a to cieniutka miedź :)D

Odpowiedz

4. ~Ciekawski
0

2015-07-28 13:21:50

Ktoś zna ceny?

Odpowiedz

3. ~
3

2015-07-28 12:56:53

@1: Ja tam wolę UPC bez DLM, autoodnawiania umów i opłaty "za drut" (utrzymanie łącza).

Odpowiedz

2. ~
3

2015-07-28 12:37:09

@1jak nic nie robią to i nie ma artykułów.

Odpowiedz

1. jedrek
2

2015-07-28 12:31:55

Dziwne, że takich artykułów nie ma o orange. Chciałbym przeczytać: kolejne miasteczko ma położoną nową infrastrukturę światłowodową orange, proszę zostawiać adresy u orange kto chce podłączenia szybkiego neta > 60Mb.

Odpowiedz