DAJ CYNK

T-Mobile Polska ma 7 lat

05.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7798

Ważne 10

7

Tańsze smartfony i pakiet internetowy o wielkości 10 GB to prezenty od T-Mobile z okazji 7 lat obecności w Polsce.



T-Mobile zaprasza klientów do wspólnego świętowania 7 rocznicy działalności sieci w Polsce. Z tej okazji można kupić smartfony po obniżonej cenie oraz otrzymać pakiet internetowy o wielkości 10 GB.

Chciałbym podziękować milionom naszych klientów za zaufanie. I zapewniam, że codziennie ciężko pracujemy nad naszymi usługami i poprawą satysfakcji z nich - powiedział Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska. Chciałbym przy tej okazji podziękować także wszystkim pracownikom T-Mobile za ich codzienną pracę, pozwalającą nam dostarczać codziennie usługi najwyższej jakości. Dzięki nim jestem naprawdę dumny będąc szefem T-Mobile Polska.

W sklepie internetowym www.t-mobile.pl od dzisiaj, a w telesprzedaży i we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży od jutra, można kupić smartfony po obniżonych cenach. Operator magentowej sieci poleca między innymi następujące urządzenia:

  • Huawei Mate 10 lite, z 99 zł do 1 zł - tańszy o 98 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 90 zł na 24 m-ce,
  • Huawei P20, z 599 zł do 1 zł - tańszy o 598 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 160 zł na 24 m-ce,
  • Sony Xperia XZ2, z 489 zł do 1 zł - tańszy o 488 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 180 zł na 24 m-ce,
  • Samsung Galaxy S8, z 809 zł do 269 zł - tańszy o 540 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 160 zł na 24 m-ce,
  • Apple iPhone 6s 32GB, z 309 zł do 99 zł - tańszy o 210 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 160 zł na 24 m-ce,
  • Apple iPhone 7 32GB, z 449 zł do 199 zł - tańszy o 250 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 180 zł na 24 m-ce,
  • Apple iPhone 8 64GB, z 1099 zł do 269 zł - tańszy o 830 zł w ofercie T-Mobile Bez Limitu i abonamencie 180 zł na 24 m-ce.

Z oferty skorzystać będą mogli klienci nowi, przenoszący numer oraz przedłużający umowę.

Dodatkowo klienci abonamentowi T-Mobile mogą skorzystać z darmowego pakietu internetowego o wielkości 10 GB. Aby z niego skorzystać, należy wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści TAK pod numer 80163. Paczka będzie przyznana na czas pozostający do końca cyklu rozliczeniowego, a osobny pakiet będzie przyznawany na cały następny cykl rozliczeniowy.

Bonusowe gigabajty dostępne będą także dla klientów taryfy Frii w MIX. Warunkiem przyznania bonusu będzie wysłanie SMS-a o treści TAK pod bezpłatny numer 80163. Pakiet będzie ważny przez 30 dni.



Zobacz: T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2018-06-19 12:07:43

Kilka lat temu powyrzucali pracowników którzy byli jeszcze z Erą od początku istnienia operatora bez słowa dziękuję (mojego znajomego wywalili po 15 latach pracy, zabrali mu wszystko co przez te lata sobie wypracował), i idbiło się to im w spadku klientów (i bardzo dobrze). A teraz znowu kochają swoich pracowników i zatrudniają ludzi (pewnie do czasu). Firma niewdzięczna.

Odpowiedz

37. ~Filip1
0

2018-06-14 14:50:30

Nie dawno zrezygnowałem z T-mobile i wybrałem Virgin Mobile. Bardziej mnie przekonują ofertą. Mam teraz jeden z ich nowych planów na abonament, wszystko ładnie śmiga, internetu mam pod dostatkiem więc nie mogę narzekać.

Odpowiedz

36. ~
0

2018-06-08 14:01:09

Kwoty abonamentowe zawierają abonament plus rate. W Orange również masz wysokie raty.

Odpowiedz

35. ~
0

2018-06-06 23:02:36

Z tymi kwotami abonamentow to chyba glowy z d..ami pozamieniali. Co to ma byc? Rok 1992 czy 2018?

Odpowiedz

34. ~MiM
0

2018-06-06 17:28:43

Eh...ale ten czas leci, 7 lat stuknęło odkąd tam nie pracuję ;) szkoda Ery, ale wszystko do przodu.

Odpowiedz

33. reboot
0

2018-06-06 14:58:58

Czy jest gdzieś jakiś regulamin tego pakietu 10 GB dla abonentów? W jakich dniach można go aktywować itp.?

Odpowiedz

32. ~Centurion
0

2018-06-06 10:55:36

Obniżki cen smartfonów słabe i nadal podpisywanie z nimi umowy jest nieopłacalne.

Odpowiedz

31. ~
0

2018-06-06 10:21:13

A jak naciągali na fakturach tak nadal to robią… Teraz takie praktyki przerzuciły się na salony. Mnie osobiście załatwił jeden sprzedawca – w dniu podpisania umowy miałem płacić przy ofercie z telefonem łącznie 70 zł, a później wyszło 70 zł sam abonament + 55 zł rata za telefon = 125 zł. Różnica prawda? Więc powiem jedno. Więcej w tym syfie nie będę siedział i zmieniam operatora.

Odpowiedz

30. ~get
0

2018-06-06 09:03:45

Te ceny to jakaś komedia! Kto bierze abonament na takich warunkach u Niemców?!? W plusie S9+ za mniej i dużo niższym abonamencie, a Niemcy myślą że durne Polaczki i tak będą brały takie odpady.

Odpowiedz

29. Swarozyc
0

2018-06-06 08:25:12

Ach ten T-Mobile, gdzie lewa ręka nie wie co czyni prawa. Nawet po odstąpieniu od umowy idą w zaparte na temat przeniesienia numeru, chociaż nie przysłali pełnomocnictwa i nie wiem jak chcieli ten numer przenieść.

Odpowiedz

28. ~krz
0

2018-06-06 07:51:43

ja tez jestem bardzo /''zadowolony/'' z tmobile - szczegolnie z liczby ich klientow ;-D. na 10 urodziny zycze tmobile zwiniecia interesu z Polski. kiedys niemcy robili z ludzi mydlo, teraz probuja z nas robic idiotow....

Odpowiedz

27. ~qwerty123
0

2018-06-06 00:27:40

Ja tam jestem zadowolony z Tmobile. Przeniosłem się z Plusa, który jest zwykłym skansenem. Zasięg wręcz tragiczny, zero inwestycji w nowe stacje tam gdzie są luki w zasięgu np. tu gdzie mieszkam gmina Wolbrom małopolska. Tu "dziury w zasięgu pokryli wszyscy operatorzy ale nie plus. Tak więc mogę powiedzieć: Tmobile ma jakość i ZASIĘG jak narazie nie narzekam różnica jest kolosalna z komfortu użytkowania telefonu

Odpowiedz

26. ~mirekb
0

2018-06-05 22:18:35

@17 Panie,bywało wiecej na minusie ale to tylko świadczy o 2 firmach: tm pl i..wieczne zwieszonym przez a sseco.boa tm to najwieksza porażka.na tle w4 po dzis dzien to po prostu lipa i to w maxymalnyym wydaniu

Odpowiedz

25. robert177
0

2018-06-05 21:36:20

w play jest dwa w jednym. 130 zl i 2 Huawei mate lite za 1 zl przy przeniesieniu numerów. No ale to nie problem. A tu za mate 90 zl.... Jak ktos chce na abonament.

Odpowiedz