DAJ CYNK

Orange: nowe oferty z 5G i HBO, nawet 25 GB bonusu co miesiąc w aplikacji

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: nowe oferty z 5G i HBO, nawet 25 GB bonusu co miesiąc w aplikacji

Orange startuje dziś z nowymi promocjami i ofertami skierowanymi do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Operator wprowadził więcej planów z 5G, HBO GO i dodatkowymi gigabajtami, a także nową edycję akcji dla firm – „Smartfonowy szok cenowy”. To początek zmian i nowości, kolejne pojawią wkrótce.

Więcej planów z 5G, HBO GO i dodatkowymi GB

Jak zapowiada Orange, taryfy dla klientów indywidualnych – funkcjonujące jako Plany Mobilne, czyli pakiety z rozmowami, SMS-ami i internetem – zmienią nazwę na Abonament komórkowy. W tej chwili jednak opisane są jako „Plan 40”, „Plan 60” itd. Nadal dostępne będą w 4 wariantach, jednak bardziej rozbudowanych, z większą ilością internetu i dodatkowymi benefitami – za 40, 50, 60, 80 złotych. Te droższe umożliwią korzystanie z 5G. Wcześniej usługa była zarezerwowana dla klientów korzystających z Planu Mobilnego 75.

Głównymi cechami nowych planów są:

 • dostęp do 5G od 60 zł miesięcznie i więcej GB w każdym planie (4 GB za 40 zł, 12 GB za 50 zł, 25 GB za 60 zł i 80 GB za 80 zł – ceny po rabatach za zgody). 
 • dodatkowy comiesięczny pakiet GB do włączenia w aplikacji Mój Orange (odpowiednio 1 GB, 12 GB, 25 GB i 25 GB) – pakiet jest bezpłatny i odnawia się automatycznie co miesiąc przez 24 mies. trwania umowy (potem zostanie wyłączony),
 • „Superdodatek” w planach z #hello5G – HBO GO od 5 zł miesięcznie,
 • e-bonus za zakupy online – 1 miesiąc abonamentu za 0 zł.

Orange: nowe oferty z 5G i HBO

Korzystając z „Superdodatku”, klienci mogą dokupić do planów z 5G dostęp do HBO GO od 5 zł miesięcznie. Na tę usługę nie ma umowy lojalnościowej, a pakiet filmowy w trakcie trwania umowy można wyłączać i aktywować dowolnie. Jego okazyjna cena nie zmieni się przez 24 miesiące, czyli okres trwania umowy na telefon. Z dodatku można zrezygnować, gdy nie ma się czasu oglądać, by ponownie uruchomić wraz z premierą ulubionego serialu. 

E-bonus to z kolei nagroda za zakup online. Decydując się na zakup Planów przez sklep internetowy (lub przez stronę internetową – zamawiając rozmowę z konsultantem) albo w aplikacji Mój Orange  – użytkownik zyskuje 1 miesiąc abonamentu za 0 złotych.

Zobacz: Orange: trzy raty 0 zł, trzy razy więcej GB

Promocja „Ale okazja!” Na smartfony z 5G

„Ale okazja!” to oferta na smartfony, w tym też te obsługujące sieć 5G. Wybrane modele można teraz kupić nie tylko w korzystnych cenach, ale i z promocją 3 raty za 0 złotych. Akcja obejmuje m.in. modele:

 • Samsung Galaxy A32 5G – rata 36 zł w Planie 80 i Orange Love Extra (24 mies.),
 • Xiaomi Redmi Note 10 5G – rata 38 zł w Planie 60 i Orange Love Standard (24 mies.),
 • Samsung Galaxy S21 5G 128 GB – rata 152 zł przy zakupie Planu 80 i Orange Love Extra (24 mies.)

Ponadto, mając wybrane plany, można dokupić do nich kolejne. Każdy następny numer otrzyma w ten sposób comiesięczną zniżkę, przez cały czas trwania umowy, a także gigabajty do współdzielenia.

W Orange Love, łącząc pojedyncze usługi: internet, telefon, telewizję w jeden pakiet i wspólny rachunek, klienci mogą oszczędzić aż 720 zł. Użytkownicy pakietów z telewizją – zarówno nowi, jak i przedłużający umowy na 24 miesiące, otrzymają także bonus - 20 GB miesięcznie, po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange (lub na orange.pl). Dodatkowo przy zakupie Orange Love Standard, w promocji „Ale Okazja!” jest smartfon Xiaomi Redmi Note 10 5G w ratach po 38 złotych przez 24 miesiące.

Zobacz: HD Voice+ w połączeniach między Orange i Play. Lepsza jakość rozmów dzięki kodekowi EVS

Orange w biznesie – akcja „Smartfonowy szok cenowy”

Jak przekonuje operator, wiosną przedsiębiorcy chętnie korzystali z nowej, cyklicznej akcji - „Smartfonowy szok cenowy” z wybranymi telefonami w niższych cenach. Dlatego latem rusza jej kolejna odsłona. Klienci biznesowi znów mogą liczyć na modele w przystępnej cenie. W edycji trwającej do 16 czerwca Orange proponuje: 

 • Xiaomi Redmi Note 9T 5G z 0 zł na start za 28 zł + VAT mies. w Planie Firmowym S,
 • Samsung Galaxy A52 z 0 zł na start za 39 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M,
 • Xiaomi Mi 10T 5G z 0 zł na start za 45 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M,
 • Samsung Galaxy S20FE 5G z 0 zł na start, za 74 zł +VAT mies. w Planie Firmowym L.

W całym letnim sezonie promocyjnym w okazyjnej cenie dostępne są również np.:

 • Xiaomi Redmi Note 10 5G za 0 zł na start za 32 zł + VAT mies. w Planie Firmowym S,
 • Samsung Galaxy A32 5G za 0 zł na start za 33 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M,
 • Samsung Galaxy S21 5G 128 GB za 0 zł na start za 106 zł + VAT mies. w Planie Firmowym XL.

Udostępniona też została usługa Internetu Premium dla małych i średnich firm. Zapewnia ona kompleksowe rozwiązania dostępu do internetu (w tym światłowodowego) i profesjonalne usługi IT. Daje możliwość korzystania ze stałych adresów IP (cztero- lub ośmioadresowa podsieć) i przypisania ich do poszczególnych firmowych urządzeń. W ofercie dostępne jest również Orange Office – wirtualne biuro z narzędziami wspierającymi pracę zdalną i biznes online oraz 8h SLA, tzn. gwarancja naprawy łącza internetowego w ciągu 8 godzin od zgłoszenia.

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 10 5G: ruszyła promocja na tani smartfon 5G. W prezencie Mi Smart Band 5
Zobacz: Telefony Xiaomi w ofercie tygodnia Orange

Ankieta
8%
9%
14%
16%
40%
12%

Wszystkich głosujących: 245

Źródło ankiety: Orange: nowe oferty z 5G i HBO, nawet 25 GB bonusu co miesiąc w aplikacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange Polska