DAJ CYNK

Orange: Nielimitowane rozmowy z wybranym numerem w dowolnej sieci

25.04.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7817

Ważne 3

5

Od 25. kwietnia abonenci wybranych planów taryfowych Orange (Smart Plan Mix, Delfin II Mix, Pantera II Mix oraz Pelikan II Mix) mogą skorzystać z usługi Rozmowy bez limitu z wybranym numerem - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 25. kwietnia abonenci wybranych planów taryfowych Orange (Smart Plan Mix, Delfin II Mix, Pantera II Mix oraz Pelikan II Mix) mogą skorzystać z usługi Rozmowy bez limitu z wybranym numerem - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Usługa nielimitowanych połączeń do wybranego numeru w dowolnej sieci w Polsce to koszt 9 zł miesięcznie. Aby aktywować usługę, należy wysłać SMS-a o treści AKT WYBRANY_NUMER na numer 531.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
18. ~lelekd
0

2013-04-26 08:53:22

bibi - przecież masz za 69zł na stacjonarnym ofertę NOLIMIT dw sieci i na stacjonarne.

Odpowiedz

17. ~Wacek
0

2013-04-25 22:40:46

W Orange Pop mam to za darmo i na identycznych zasadach.

Odpowiedz

16. ~bibi
0

2013-04-25 22:13:53

mogliby jeszcze pomyśleć o Klientach ze stacjonarnymi telefonami, a tacy cały czas są! w tej chwili czekam do końca miesiąca i myślę o przejściu do nomu. abonamenty mają dużo ciekawsze cenowo.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-04-25 18:16:46

13. Nie na każdy, a na jeden.

Odpowiedz

14. kamil1221
1

2013-04-25 18:06:37

@13 nie przejmuj się - u fan bojów z Play ciężko o czytanie ze zrozumienie ;)

Odpowiedz

13. ~
1

2013-04-25 17:40:42

@11 To jest no limit na każdy nr w innej sieci a nie tylko w sieci.

Odpowiedz

11. ~hahahahaahahahahahha
0

2013-04-25 17:29:16

Orange sobie z WAS kpi hahahah a wy mu jeszcze rację przyznajecie :)))))) co za ludzie. W play od abonamentu 9zl mamy darmo rozmowy/sms/mms do wszystkich w sieci bez podziału ze ktos jest na karcie czy na abonamencie. Z jedną osobą to darmo powinni dawać.

Odpowiedz

12. ~Obserwator
-1

2013-04-25 17:29:16

Jaki ten Witucki to skończony idiota, najpierw przyjął uchwałę wg której wszyscy pracownicy Orange w 2012 oraz w 2013 otrzymają podwyżki w wysokości 4,5% swoich dotychczasowych poborów. Czyli na przestrzeni 2ch lat każdy pracownik otrzymał 9% podwyżki, a teraz przy okazji publikacji wyników prezes dumnie oznajmia: Gdyby wszyscy pracownicy Orange zgodzili się na jednorazową obniżkę swoich wynagrodzeń o 10% pozwoliłoby to uratować 2.000 miejsc pracy.. Więc powiedzcie sami czy to nie jest myślenie idioty ? Jeżeli mi jako prezesowi na sercu leżałoby faktycznie dobro pracowników, to ja bym nikomu nie dał żadnej podwyżki, ale jednocześnie zakończyłbym zwolnienia grupowe. Ale skoro głównym celem firmy jest zwolnić 7.000 ludzi na bruk w ciągu 3ech lat to takie pier....e, że ludzie sami jesteście sobie winni bo jesteście pazerni na kasę mnie zupłenie nie przekonuje, zwłaszcza w ustach bufona, który zarabia 3 mln 200 tys. zł rocznie ..........

Odpowiedz

10. ~Gó..o Nie Oferta
-3

2013-04-25 17:20:59

Orange wyznaje zasadę: u nas możesz dostać wszystko, ale za wszystko to Ty zapłacisz buraku a nie My !!! Orange jest od transferów gotówki do Francji, a klienci dojne krowy...

Odpowiedz

1

2013-04-25 16:25:46

@7 9zł za możliwość prowadzenia nielimitowanych połączeń z numerem z dowolnej sieci kom/st ? To nie jest dużo - można powiedzieć że b. tanio.

Odpowiedz

0

2013-04-25 16:24:10

Play dał tylko w opcji z umową. W NJU masz wybór - karta lub umowa. Prawdopodobnie w RBM w pakiecie głównym nie ma smsów - więc trzeba od razu dokupować usługę. Jednak Orange dało lepszą ofertę.

Odpowiedz

7. ~...
-2

2013-04-25 16:18:54

9 zł? Bardzo drogo.

Odpowiedz