DAJ CYNK

Orange rozdaje prezenty. Zobacz, czy dostaniesz

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange rozdaje prezenty. Zobaczy, czy dostaniesz

Orange przygotował wiosenny prezent dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Mogą oni zyskać kilka dni korzystania z usług całkowicie za darmo.

Dziś jest wtorek, 21 marca 2023 roku, czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji Orange Polska przygotował niespodziankę dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Mogą z niej skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP oraz Orange Free na kartę, którzy nie mają włączonej usługi Multipakiet. W ramach wiosennej promocji mogą oni otrzymać pakiet złożony z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich oraz 5 GB Internetu (0,7 GB w roamingu UE), w dodatku zupełnie za darmo.

Jak włączyć wiosenny bonus w Orange na kartę?

Z wiosennego prezentu Orange mogą skorzystać osoby, które mają aktywne konto główne w ofercie na kartę oraz spełniają warunki opisane powyżej. W celu włączenia bonusu wystarczy wysłać SMS o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364. Można też zalogować się do aplikacji Mój Orange i aktywować promocję w zakładce Pakiety i Usługi. Trzeba to zrobić do 26 marca 2023 roku.

Promocyjny pakiet w Orange na kartę jest ważny przez 5 pełnych dni od dnia aktywacji. Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Orange wyłączy 3G od września. Zapadły decyzje
Zobacz: Orange uruchamia turbołącze. Rekordowy transfer między miastami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Orange