DAJ CYNK

Orange daje gigabajty za gol. Lepiej się pospiesz

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange logo

Polska reprezentacja w piłce nożnej wygrała dziś mecz z Albanią. Z tej okazji Orange rozdaje gigabajty za strzelonego gola i zwycięstwo. Oto, jak odebrać prezent.

Dziś na PGE Narodowym w Warszawie odbył się drugi mecz kwalifikacji do turnieju finałowego Mistrzostw Europy. Po piątkowej porażce z Czechami tym razem, w pojedynku z Albanią, polskiej drużynie udało się zdobyć nie tylko gola, ale punkty. Biało-Czerwoni wygrali 1:0, dzięki bramce Karola Świderskiego w 41 minucie.

Zwycięstwo czy porażka – w Orange zawsze można liczyć na gigabajty za mecz. Tym razem naszym graczom się powiodło, więc pomarańczowy operator daje ich 8.

Orange: jak odebrać 8 GB za gola?

Żeby skorzystać z bonusu i odebrać 8 GB w Orange, trzeba wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści KORAB pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z cennikiem planu taryfowego klienta. 

Użytkownicy oferty Orange Flex zgarną dodatkowe 8 GB, wpisując KORAB w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do godziny 22:50, 28 marca. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange obniża ceny. Smartfony w świetnej promocji
Zobacz: Orange wyłącza 3G. Sprawdź, czy jesteś gotowy (wideo)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu