DAJ CYNK

Huawei: słuchawki, smartwatche i opaski sportowe w promocji. FreeBuds 3, Watch GT 2, Band 4 przecenione

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4195

Huawei nie odpuszcza i dalej bombarduje nas swoimi nowymi promocjami. Chociaż oferowane obniżki raczej trudno uznać za okazje życia, a co więcej - są to niekiedy przedłużenia wcześniejszych promocji, to jednak wciąż mogą się okazać interesujące dla kogoś, kto szuka smartwatcha, opaski sportowej czy słuchawek.

Zobacz: Huawei obniża ceny na smartfony, laptopy i tablety. Słuchawki FreeBuds 3 w prezencie

Smartwatche, słuchawki i opaski sportowe Huawei dostępne są nieco taniej niż dotąd, chociaż nie w każdym przypadku są to okazje życia. Nowe ceny obowiązują w przypadku słuchawek i opasek do 29 marca, a w przypadku smartwatchy do 26 kwietnia, lub – w obu przypadkach – do wyczerpania zapasów.

Oferta dotyczy między innymi słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3 z aktywną redukcją szumów – można je teraz kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 549 zł. Wcześniej oferowane były i wciąż są jeszcze w wielu sklepach za 699 zł lub kwoty około 650 zł.   

Zobacz: Huawei MatePad Pro z bonusami w przedsprzedaży na polskim rynku

W promocyjnej ofercie, oprócz Huawei FreeBuds 3 w kolorze białym, czarnym lub czerwony, można znaleźć również słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lite (białe lub czarne) w sugerowanej cenie 279 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz: Huawei Freebuds 3: Jeszcze nie zaczęły grać, a już bolą uszy

Do 5 kwietnia można nabyć również zegarek Huawei Watch GT 2 w wersji 42 mm w kolorze czarnym w rekomendowanej cenie 799 zł. Wcześniej cena za ten model wynosiła 899 zł i w wielu sklepach wciąż jeszcze taka obowiązuje.

Zobacz: Huawei oferuje bezpłatny serwis door-to-door dla napraw gwarancyjnych
Zobacz: Huawei Watch GT Sport i Watch GT Active za 499 zł

Natomiast Huawei Watch GT Sport, Watch GT Active i Watch GT Classic, inteligentne zegarki pierwszej generacji są dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 499 zł. Nie jest to całkowicie nowa cena - już wcześniej była podobna promocja, którą teraz producent przedłużył. I mimo że nie są to najnowsze modele, to urządzenia te wciąż są godne uwagi. Smartwatche umożliwiają monitorowanie aktywności fizycznej, także ćwiczeń wykonywanych w domu, oraz spalanych kalorii i tętna. Zegarki w nowej cenie będą dostępne do 26 kwietnia.

Zobacz: Test Huawei Watch GT 2. Godny następca popularnego zegarka

W nowej ofercie znalazły się również opaski sportowe – Huawei Band 3 Pro w rekomendowanej cenie 199 zł, Band 3e – za 65 zł oraz Band 4 za 149 zł. Opaski w nowych cenach są dostępne do 29 marca lub do wyczerpania zapasów. 

Słuchawki, smartwatche i opaski sportowe w nowych cenach można kupić w sklepach: Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom oraz w internetowym sklepie Huawei – huawei.pl. Dostępność oferty może się różnić w zależności od sklepu, warto więc porównywać ceny, bo nie wszędzie są identyczne.

Zobacz: Huawei Band 4 - test opaski ze stałym pomiarem tętna i analizą snu
Zobacz: Honor Band 5 - test taniej opaski fitness z kilkoma ciekawymi funkcjami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu