DAJ CYNK

FCN Lite: darmowy VoIP w zamian za odbieranie rozmów

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Polska platforma VoIP wprowadziła ofertę pozwalającą na całkowicie darmowe posiadanie konta z numerem telefonicznym, pod warunkiem odebrania na nim każdego miesiąca 50 minut rozmów.Polska platforma VoIP wprowadziła ofertę pozwalającą na całkowicie darmowe posiadanie konta z numerem telefonicznym, pod warunkiem odebrania na nim każdego miesiąca 50 minut rozmów.

Oferta FCN Lite jest bardzo prosta. Jeśli użytkownik odbierze w ciągu miesiąca 50 minut rozmów na swoim numerze stacjonarnym, uniknie wszelkich opłat stałych. Jeśli cel nie zostanie zrealizowany, opłata wyniesie 2,46 zł.

Wprowadzenie FCN Lite do naszej oferty to odpowiedź na zmiany zachodzące na rynku telekomunikacyjnym, na którym od pewnego czasu są dostępne usługi pozwalające na komunikowanie się bez opłat. Każda z nich ma swoje zalety ale również i wady. FCN Lite daje szansę i możliwości np. osobom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze do posiadania numeru stacjonarnego (przydzielonego przez FCN lub przeniesionego) w swoim smartfonie czy komputerze, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków na zakup innego urządzenia (telefonu stacjonarnego lub komórkowego). Użytkownicy FCN Lite mogą odbierać i wykonywać połączenia gdzie chcą i kiedy chcą, niezależnie od miejsca pobytu - powiedział Paweł Cacko, Dyrektor Sprzedaży Aiton Caldwell SA, właściciela marek FCN i Datera.

FCN Lite pozwala także na korzystanie z aplikacji Telefon FCN (na urządzeniach z Androidem oraz iOS), a także na wybór numeru stacjonarnego z dowolnej strefy numeracyjnej w kraju. W ramach oferty FCN Lite dostępne są także tanie rozmowy zagraniczne - od 4 groszy za minutę do krajów UE.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie https://www.fcn.pl/fcn-lite.

Zobacz: regulamin FCN Lite
Zobacz: cennik FCN Lite

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: FCN

Przewiń w dół do następnego wpisu