DAJ CYNK

Masz kartę Mastercard? Sprawdź czy dostaniesz 4 miesiące Apple Music za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Apple Music Mastercard do 4 miesięcy za darmo

Na posiadaczy kart Mastercard czeka promocja, w której zdobyć można do 4 miesięcy subskrypcji Apple Music za darmo. Na powracających do usługi streamingowej Apple'a czeka miesiąc bezpłatnego korzystania z niej.

Aby skorzystać z promocji, należy udać się pod ten adres i wypełnić dostępny tam krótki formularz. Jeśli kwalifikujemy się do skorzystania z oferty, otrzymamy specjalny kod, ważny do 14 lutego 2021 roku. Będzie on zaszyty w linku, który doprowadzi nas do aplikacji iTunes Store, gdzie będziemy mogli zrealizować "zakup".

Promocja jest dostępna wyłącznie dla osób, które nie korzystają z Apple Music. Jeśli ktoś nie korzystał z niej nigdy, będzie mógł się cieszyć z czteromiesięcznego dostępu do 70 milionów utworów za darmo. Z promocji mogą również skorzystać osoby, które już korzystały kiedyś z Apple Music, ale przestały. Za powrót mogą liczyć na miesiąc darmowego dostępu.

Z Apple Music można korzystać na smartfonach z systemem Android oraz iOS, a także na komputerach z macOS i Windowsem. Dostępna jest również przeglądarkowa wersja platformy.

Apple Music przeglądarka

Zobacz: Apple Music na telewizorach Samsung Smart TV od teraz wyświetla teksty piosenek
Zobacz: eSkarbonki Mastercard gotowe pomagać WOŚP

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mastercard

Przewiń w dół do następnego wpisu