DAJ CYNK

[Aktualizacja] Dwie nowe promocje w Play na kartę

29.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20457

Ważne 10

31

29 marca o godzinie 18:00 rozpocznie się prezentacja nowej oferty na kartę w sieci Play. Mają być też nagrody.29 marca o godzinie 18:00 rozpocznie się prezentacja nowej oferty na kartę w sieci Play. Mają być też nagrody.

Rzecznik sieci Play Marcin Gruszka napisał na Facebooku: Dziś ok 18:00 zapraszam na FB live z nową ofertą. Karolina pokaże nowy tatuaż, Krzysiek złoży życzenia, ja rozdam fajny gadżet a wszystko z okazji nowej bardzo digitalowej oferty ... na kartę.

Tymczasem wśród dokumentów na stronie play.pl znalazły się regulaminy dwóch promocji, które są dostępne dla użytkowników ofert:

  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Play na Kartę,
  • Play na Kartę Surf,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Formuła Play na Kartę.

W ramach promocji SOLO PLAY NA KARTĘ możemy za 25 zł włączyć cykliczny pakiet, w skład którego wchodzą:
  • nielimitowane krajowe SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne (nie dotyczy połączeń na numery specjalne, infolinie, audioteksty oraz numery abonenckich usług specjalnych "AUS"),
  • pakiet 10 GB Internetu, który możesz wykorzystać na transmisję danych (nie dotyczy roamingu międzynarodowego),
  • pakiet roamingowy UE, w skład którego wchodzą: pakiet 100 minut do wykorzystania łącznie na połączenia przychodzące i wychodzące w Strefie Euro (po wyczerpaniu pakietu minuta połączenia przychodzącego kosztuje 0,03 zł, a połączenia wychodzącego 0,06 zł), pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów (0,01 zł za SMS-a i 0,10 zł za MMS-a po wyczerpaniu pakietu) oraz pakiet 500 MB (po wyczerpaniu opłata wyniesie 0,012327 zł za 1 MB do limitu GB).

Aby aktywować pakiet promocyjny, należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111* 978*1# lub wysłać SMS-a pod numer 111 o treści START.978. Można też wybrać odpowiednią opcję na swoim koncie w serwisie Play24.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej "SOLO W PLAY NA KARTĘ"

W promocji FORMUŁA RODZINA W PLAY NA KARTĘ założyciel grupy może aktywować pakiet, w ramach którego każdy z członków grupy (maksymalnie 8) otrzyma to samo, co w pakiecie w promocji SOLO, z tym że Internet krajowy nie ma limitu GB. Opłata wynosi 25 zł za każdy numer w grupie.

Grupą można zarządzać w całości za pomocą Play24 z dowolnego miejsca.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej "FORMUŁA RODZINA W PLAY NA KARTĘ"

Aktualizacja

W aplikacji Play24 każdy z użytkowników oferty FORMUŁA RODZINA W PLAY NA KARTĘ widzi tylko swój wykaz połączeń oraz kto jeszcze znajduje się w grupie. Dzięki temu każda osoba zachowuje swój biling tylko dla siebie.

Numery w Grupie nie muszą być zarejestrowane na tą samą osobę. Każdy numer może należeć do kogoś innego.

Tworzenie grupy w Play24:

Po stworzeniu grupy każdy z jej potencjalnych członków dostaje SMS-a z prośbą o akceptację dodania do grupy. Na wiadomość należy odpowiedzieć wysyłając słowo TAK. Odpowiedzi należy udzielić w ciągu 24 godzin.

Uruchomienie pakietu w Play24:Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu