DAJ CYNK

Budżetowiec Samsunga czy flagowiec Asusa? Wsparcie i tak podobne

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy M11 dostaje Androida 12

Jaki telefon najlepiej wybrać? Zależy od tego co dla nas najważniejsze. Jeśli stawiamy na wsparcie i aktualizacje, to tani Samsung i drogi Asus są... podobne.

Asus na początku był prawdziwą potęgą na rynku smartfonów dla graczy. Z tronu w końcu zrzucili go jednak Xiaomi i z Lenovo. Teraz zdecydowanie najlepszymi wynikami może się pochwalić Xiaomi Black Shark. Asus oczywiście stara się powrócić na szczyt w tej niszy, ale idzie... ciężko.

Gamingowy Asus czy Samsung dla babci? Bez różnicy w kwestii wsparcia

Teraz okazało się, że flagowy Asus ROG Phone 3 z 2020 dostaje aktualizację do Androida 12 dokładnie wtedy, kiedy budżetowy Samsung Galaxy M11 też z 2020. Asus obiecywał aktualizację do Androida 12 już dawno temu, ale jak widać zadanie okazało się trudniejsze niż firma przewidywała.

W obu przypadkach producenci połączyli nowe wersje systemu operacyjnego z czerwcowymi poprawkami bezpieczeństwa. W przypadku Asusa mówimy tu o aktualizacji 31.0210.0210.230, natomiast Samsunga - M115FXXU3CVF6

Ciekawe jak obu producentom pójdzie uaktualnianie do Androida 13. Mowa tutaj o wszystkich rodzajach smartfonów obu azjatyckich producentów.

Zobacz: Rozkładany Samsung Galaxy A? Koreańczycy już podali cenę
Zobacz: Asus ROG Phone 6 – co wiemy o nowym smartfonie dla graczy?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: samsung

Źródło tekstu: gizchina, gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu