DAJ CYNK

Lidl kokietuje kierowców. Przydatny sprzęt za grosze

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl kokietuje kierowców. Przydatny sprzęt za grosze

Lidl aktualizuje swoją ofertę tymczasową. Przygotowując się na nadchodzące mrozy, warto pomyśleć również o swoim samochodzie. Tym razem na półkach sklepowych znajdziemy produkty skierowane do kierowców, które zadbają, chociażby o bezproblemowy rozruch.

Nie każdego stać na to, by wymieniać samochód co kilka lat na świeżutki model prosto z salonu. Szczególnie starsze pojazdy przy niskich temperaturach mogą mieć problem z odpaleniem, co może skutkować spóźnieniem się do pracy lub na ważne spotkanie. Dlatego warto być mądrym przed szkodą i zaopatrzyć się w sprzęt, który uratuje nas z ciężkiej sytuacji.

Lidl wyprzedaje sprzęt dla kierowców

Już od poniedziałku 30 października na półkach sklepowych Lidla i w ofercie online pojawi się sporo sprzętu dla kierowców. W związku z coraz niższymi temperaturami najbardziej przydatnymi narzędziami będą mobilne urządzenie do rozruchu samochodu z powerbankiem oraz prostownik do akumulatorów samochodowych z funkcją wspomagania rozruchu. Obydwa dostępne będę w cenie 249 złotych.

Równie przydatna może okazać się ładowarka do akumulatorów 6 lub 12 V z interaktywnym wyświetlaczem LCD za 99 złotych. Oprócz tego pojawią się inne przydatne gadżety, w tym ładowarka samochodowa z trzema portami za 29,99 zł, cyfrowy termometr samochodowy za 19,99 złotych i kompresor do opon za 79,90 złotych. 

Zobacz: Robisz 10 000 kroków dziennie? Naukowcy udowodnili, że to błąd
Zobacz: Ostrzegają Polaków. Chodzi o przesyłki kurierskie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka