DAJ CYNK

Valorant zadebiutuje za niecałe dwa tygodnie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1485

Valorant

Valorant to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w świecie gier. Wcześniej wielu graczy wytrwale udawało, że ogląda streamy byle tylko dostać się do zamkniętej bety. Na szczęście gra oficjalnie zadebiutuje już niedługo.

Riot Games ma już na swoim koncie League of Legends, jednak nie to wcale nie znaczy, ze producent zamierza osiąść na laurach. Już niedługo wreszcie doczekamy się debiutu gry Valorant, która obecnie jest w zamkniętej becie. Dla szerokiej publiczności gra będzie dostępna od 2 czerwca, natomiast koniec bety nastąpi 28 maja. Wraz z oficjalną premierą gry wyzerowane zostaną konta graczy, jednak otrzymają oni odpowiednie rabaty do sklepu. W ten sposób szybko będzie można się pocieszyć po ponownym zablokowaniu naszej ulubionej postaci.

Valorant rzuci rękawicę takim tytułom jak CS: GO.  W przygotowaniach do tego położono wielki nacisk na balans pomiędzy postaciami. Już teraz widać, że gra ma potencjał na światowy hit. W serwisie Twitch chętniej oglądany od Valoranta jest tylko Fortnite. Obie gry jednak przegrywają z największym władcą Twitcha, czyli kategorią Just Chatting. 

Zobacz Epic Games Store rozdaje: teraz za darmo Civilization VI
Zobacz Epic Games przekazał za darmo gry za 8900 złotych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu