DAJ CYNK

Epic Games Store rozdaje: teraz za darmo Civilization VI

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 9911

Epic Games Store rozdaje: teraz za darmo Civilization VI

Epic kontynuuje akcję rozdawania gier za darmo. Tym razem jest to Sid Meier's Civilization VI. Ten kultowy tytuł można pobrać już teraz w wersji dla Windows. Bezpłatnie dostępny będzie przez tydzień.

Popularna strategia turowa Sid Meier's Civilization w swej szóstej odsłonie oferowana jest standardowo w Epic Games Store za kwotę 257,90 zł, chociaż oczywiście w sklepach internetowych za klucz przyjdzie zapłacić o wiele mniej, średnio 50 zł. Dostępność tego tytułu za darmo wciąż jednak jest ciekawą okazją. Oferta obowiązuje do 28 maja 2020 do godziny o 17:00. Gę można dodać do swojej biblioteki, by pobrać ją później w dogodnym momencie.

Zobacz: Epic Games przekazał za darmo gry za 8900 złotych

Epic Games Store oferuje już kolejny tytuł za darmo. Ostatnio wielką sensację wzbudziło udostępnienie bezpłatnie Grand Theft Auto V, co spowodowało w pewnym momencie, że serwery sklepu wysiadły i nie można było zalogować się na własne konto.  

Zobacz: [Aktualizacja] GTA V za darmo w Epic Games. No dalej, ten skok sam się nie zrobi

Później okazało się, że spory w tym udział mieli użytkownicy z Polski, jednak nie byli to zdesperowani fani gry, lecz sprytni „przedsiębiorcy” z Allegro, kojarzeni z popularnym męskim imieniem, wąsami i białymi skarpetami do sandałów. W sieci pojawiły się dziesiątki ofert na konto Epic Games z grą Grand Theft Auto V, pozyskane właśnie dzięki darmowej dystrybucji. Miejmy nadzieję, że tym razem nasi wąsaci biznesmeni już sobie odpuszczą. 

Zobacz: Darmowa gra na stałe od Epic Games i trzy tymczasowe od Microsoftu
Zobacz: Fortnite w końcu w Google Play. Epic zauważył ile traci

Sid Meier's Civilization VI – czy warto?

Szósta cywilizacja to najnowsza, pochodząca z 2016 roku, osłona popularnej czy wręcz kultowej serii turowych gier strategicznych, w których głównym celem jest rozwijanie cywilizacji w różnych okresach historycznych, nie zawsze zgodnie z tym, co było – można napisać swoją wersję dziejów. Fanów serii, jeżeli jeszcze nie skusili się na ten tytuł, nie trzeba specjalnie zachęcać. Wersja 6 daje nowe możliwości interakcji ze światem, nową mapę, ulepszona została gra wieloosobowa – to, wraz z możliwością zmagania się z największymi przywódcami, jacy zaistnieli w historii świata, sprawiło, że gra Civilization VI  została bardzo dobrze przyjęta przez odbiorców i na pewno warto jej się bliżej przyjrzeć.

Zobacz: Weekend? Darmowe gry na komputer, konsolę czy telefon
Zobacz: Darmowe gry w Humble Store i Epic Games

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu