DAJ CYNK

Darmowe gry w Humble Store i Epic Games

Michał Świech

Rozrywka

Ashes of singularity escalation

Kończy się kolejny tydzień, a to oznacza, że dostępne są kolejne bezpłatne gry. Tym razem jedną możemy zdobyć z Epic Games Store, druga czeka natomiast w Humble Store. Odpalimy ją natomiast na Steamie.

Gry strategiczne czasu rzeczywistego wywarły wielki wpływ na rozwój branży. Wystarczy wspomnieć takie serie jak StarCraft, Age of Empires czy WarCraft. Teraz niestety gatunek trzyma się w cieniu, ale nie oznacza to, że nie ma tam już niczego ciekawego. Jedną z takich gier jest Ashes of Singularity: Escalation. To rozszerzenie do gry Ashes od Escalation, jednak można w nie grać bez podstawowej wersji. Do boju w futurystycznym świecie możemy poprowadzić dwie frakcje. Grę można bezpłatnie odebrać z Humble Store do 10 maja o 19:00. Będąc jednak ścisłym, nie jest to sama gra, a kod aktywacyjny do sklepu Steam.

 

Drugi tytuł to gra Death Coming. Wcielimy się w tytułową śmierć, która manipulując otoczeniem ma za zadanie odsyłanie na tamten świat ludzi w wypadkach przypominających serię Oszukać Przeznaczenie. Do wglądu otrzymujemy plan dnia naszych przyszłych ofiar. Niestety, funkcjonariusze niabiańscy mają pewne zastrzeżenia co do naszych metod i będą nam przeszkadzać. Grę można bezpłatnie odebrać do 14 maja o 19:00.

Zobacz Tak będzie wyglądała gra The Lord of the Rings: Gollum
Zobacz Mortal Kombat 11: Aftermath debiutuje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu