DAJ CYNK

Epic Games przekazał za darmo gry za 8900 złotych

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 23097

Grand Theft Auto V za darmo w Epic Store

Kto nie lubi dostawać czegoś za darmo? W Epic Games Store możemy dostawać naprawdę porządne gry za darmo co tydzień. Ile jednak udało się zaoszczędzić dzięki Epic Games? Okazuje się, że naprawdę sporo.

Epic Games miał (i nadal ma) bardzo ciężkie zadanie. Nie dosyć, że musi walczyć z najpopularniejszym sklepem, czyli Steamem, to jeszcze na rynku są inni gracze, tacy jak GoG czy Uplay. Twórcy Fortnite'a uznali, że najlepszą metodą na wbicie się do świadomości graczy jest oferowanie bezpłatnych gier. W ten sposób co tydzień możemy przygarnąć jedną/dwie/czasem trzy bezpłatne gry. Jednocześnie Epic Games stara się utrzymywać niższe ceny niż konkurencyjny Steam i pobiera 12% (a nie 30%) prowizji od twórców.

Sklep Epic Games zadebiutował w grudniu 2018, a jego pierwszą darmową gra była Subnautica. Teraz z kolei za darmo można dostać GTA V.  Do tej pory Epic Games dał aż 104 tytuły, których łączna wartość wyniosła 2140,94 dolarów. To dokładnie 8887,04 złotych. To się nazywa oszczędność dla gracza.

Zobacz [Aktualizacja] GTA V za darmo w Epic Games. No dalej, ten skok sam się nie zrobi
Zobacz Netflix: już niedługo anime na podstawie Diablo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: pcgamesn

Przewiń w dół do następnego wpisu