DAJ CYNK

Witucki odejdzie 19 września?

25.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4536

Ważne 4

9

19. września odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Telekomunikacji Polskiej. Jednym z punktów obrad będzie powołanie nowego członka rady nadzorczej.

19. września odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Telekomunikacji Polskiej. Jednym z punktów obrad będzie powołanie nowego członka rady nadzorczej.

Zobacz: Oficjalnie: za kilka miesięcy Duthoit zastąpi Wituckiego.

Projekt nie mówi o jaką osobę chodzi, jednak w kontekście niedawnych, oficjalnych informacji, dotychczasowy prezes Maciej Witucki zajmie stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej. Uchwała wejdzie w życie w dniu podjęcia. Nowym prezesem zostanie Bruno Duthoit.

Zobacz: Przyszły prezes TP już urzęduje w firmie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~...
0

2013-08-27 12:06:40

@23 Rzecz oczywista, skoro to *ma być* sformułowanie budzące obrzydzenie. Nie wydaje mi się, abyś odkrył coś szczególnego.

Odpowiedz

37. ~
0

2013-08-26 21:15:09

Orange postępuje jak większość prywaciarzy. Nie ma zysków to trzeba zwolnić pracowników. A później sieć gnije a byli pracownicy szukają kontynuacji w firmach-krzakach w megawyzysku za niemal najniższą krajową. Ludzi jak na lekarstwo a sieć dalej gnije i będzie gnić, zresztą przecież Orange to nie obchodzi.

Odpowiedz

36. WitekT
0

2013-08-26 09:59:32

inwestor: w gazetach zawsze są dyżurni... :-) Co do opóźnienia po naszej stronie? Hmmm... Powiedzmy, że w piątek i sobotę występował u mnie stan nieważkości... ;-)

Odpowiedz

34. WitekT
0

2013-08-26 09:51:02

inwestor: rozumiem Twój punkt widzenia. Ale skoro to było takie proste i logiczne, to czemu tylko my o tym napisaliśmy? :-)

Odpowiedz

33. ~inwestor
0

2013-08-26 09:49:35

rezerwowalbym jednak ten znaczek dla trudniejszych ukladanek logicznych i podawalbym zrodlo informacji. wyglada jakbyscie dotarli do tresci projektu, jak to czasem pisza gazety:)

Odpowiedz

32. WitekT
0

2013-08-26 09:43:42

inwestor: to my pierwsi interpretujemy te fakty, nikt nie wcześniej nie pisał, że Witucki może odejść 19 września. Dlatego jest ten znaczek. Wystarczy zrozumieć i już nie jest tak zabawnie, prawda? :-)

Odpowiedz

31. ~inwestor
0

2013-08-26 09:41:59

pierwszy to napisał o zgromadzeniu i dacie zmian w radzie serwis giełdowy ESPI 23 sierpnia.... tym razem "piszemy pierwsi" trochę zabawnie wygląda

Odpowiedz

30. ~obserwator
0

2013-08-26 08:42:36

marka Telekomunikacja Polska - marka premium, dla klientów którzy nie patrzyli na cenę, dla których liczyła się jakość i bezpośrednia obsługa . marka Orange - dla klientów dla których bez względu na wszystko cena jest najważniejsza - TAK MOGŁO BYĆ !!!! Moim zdaniem niesamowity błąd popełnił obecny prezes wraz z kierownictwem ORANGE likwidując markę ,która dla Polaków, oprócz jakości była symbolem bezpieczeństwa. Salony własne pod marka Telekomunikacja Polska przynosiłyby znacznie więcej dochodu niż obecnie pseudo ORANGE nie mogące poradzić sobie z obsługa po-sprzedażową o sprzedaży nie wspominam . Ciekawe czy ktoś potrafi to ogarnąć i przyznać się do błędu ? Pewnie winni jak zwykle są pracownicy TP salonów sprzedaży.... kurs akcji na giełdzie pokazuje w którą stronę zmierza ten TITANIC ... ( bo niestety to już nie tankowiec, którego trudno zawrócić ...)

Odpowiedz

29. ~Stef
0

2013-08-26 08:10:51

Nie bedziemy plakac. Akcje pojda do gory o kilka procent jak w Microsofcie

Odpowiedz

28. ~?
0

2013-08-26 07:51:24

Mówicie że chciał skończyć oszczędnośc?i i dlatego gp zdjęli? Słusznie.zminimalizowal zysk grupy niemal do zera a prezesa rozlicza się z zysku jak go nie ma jest na oucie

Odpowiedz

26. ~tomm
0

2013-08-25 20:44:20

dla niego to dobrze, manager tego kalibru nie moze sie kisic za dlugo w panstwowym molochu bo zostaje zdefiniowany na amen

Odpowiedz

25. ~Marian
-1

2013-08-25 19:50:09

I pan Jabłko "coś" nie pisze o sukcesach Orange .... ? Też już pakuje długopisy do pudełka ? ;-) , PRZYSZŁOŚĆ JEST JASNA PANOWIE ! PRZYSZŁOŚĆ TO ORANGE ;-)))) !!

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2013-08-25 19:24:55

nowy wszystko zatrzyma i bedzie tylko pompowal kapital do francji, watpie czy orange utrzyma pozytywne zmiany. Jakkolwiek orange sie ostatnio porawilo , zarowno w obsludze klienta, jak i ofercie Z niezxcierpliwoscia czekam na dzilania nowego, choc mysle ze zostal tam wstawiony na zapchajdziure.

Odpowiedz

23. ~
0

2013-08-25 18:20:29

*5 - słowo "pijar", "pijarowska" samo w sobie jest obrzydliwą nowomową od angielskiego PR.

Odpowiedz