DAJ CYNK

Witucki odchodzi 19 września

11.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4216

Ważne 7

0

Telekomunikacja Polska poinformowała, że Maciej Witucki opuści fotel prezesa zarządu w dniu 19 września.

Telekomunikacja Polska poinformowała, że Maciej Witucki opuści fotel prezesa zarządu w dniu 19 września.

W dniu 10 września 2013 roku pan Maciej Witucki złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu TP S.A. ze skutkiem na dzień 19 września 2013 r. godzina 10.00. W tym samym dniu odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, podczas którego Orange S.A. - większościowy akcjonariusz spółki - zamierza zgłosić kandydatury Jean-Marie Culpin oraz Macieja Wituckiego na Członków Rady Nadzorczej TP S.A. - napisano w komunikacie.

Zobacz: Oficjalnie: za kilka miesięcy Duthoit zastąpi Wituckiego.
Zobacz: Przyszły prezes TP już urzęduje w firmie.

Źródło tekstu: TP

Komentarze
Zaloguj się
17. ~chińskie mury
0

2013-09-12 22:52:03

A najlepsze jest to że jak ma klient WLRa lub BSA albo jeszcze lepiej LLU to obsługa lezy po stronie pionu sieci TP. Dzieki Pani Streżyńskiej są w TP chińskie mury. A to oznacza że jak klient Netii zgłasza awarię to obsługa techniczna reaguje zdecydowanie szybciej niż jak to jest klient TP. To absurd, wiem, ale to prawda. Nie wierzycie że tak jest? zapytajcie montera. Zawsze operator alternatywny ma szybciej usuniętą awarię niz klient TP, dlatego w styczniu spadam do Netii.

Odpowiedz

16. ~Maciej2
0

2013-09-12 16:08:39

W kwietniu 2013 r. na zlecenie Play Millward Brown zbadał wskaźnik NPS (Net Promoter Score) będący wyznacznikiem satysfakcji klientów poszczególnych operatorów telekomunikacyjnych. Okazało się, że zaledwie 4 proc. klientów Orange poleciłoby usługi tego telekomu. Był to najgorszy wynik spośród czterech wiodących operatorów telefonii komórkowej, bowiem z tego samego badania wynika, że T-Mobile rekomendowałoby 10 proc. respondentów, Plusa 19 proc., a operatora Play 43 proc. Z poziomu obsługi zdecydowanie zadowolonych było 25 proc. klientów Orange, 34 proc. T-Mobile, 31 proc. Plusa i 43 proc. Playa. Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/news/witucki-rezygnuje-z-funkcji -prezesa-telekomunikacji-polskiej,1948549?utm_source=paste&u tm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odpowiedz

15. ~reed
0

2013-09-12 09:53:48

Droga Redakcjo czy to już koniec zapowiadanych nowości ?

Odpowiedz

13. ~wojtaszek
0

2013-09-12 06:49:42

chyba wszyscy mieli dość głupot tego bufona

Odpowiedz

12. ~
0

2013-09-12 03:56:09

Miłego urlopu na Bahamah, prezesiku.

Odpowiedz

11. ~kkw
-1

2013-09-11 22:27:11

"Kiedy powiem sobie doooooość, a wiem, że to już niedłuuuugo...." ;)

Odpowiedz

10. ~alfredo
-1

2013-09-11 22:17:03

Nareszcie o 36 miesiecy za pozno. Powodzenia Prezesie ! Taki mlody, kolorowa przyszlosc przed Toba.

Odpowiedz

9. ~pixel
-1

2013-09-11 22:11:59

Istnienie wolnego rynku i konkurencji go uwierało. Brak pomysłu na TPSA. Brak większych pomysłów na Orange. Jednym zdaniem "wybitny manager".

Odpowiedz

8. ~
1

2013-09-11 21:21:03

Szkoda. O powodach nie dowiemy się, więc nie ma sensu gdybać. Szkoda.

Odpowiedz

5. ~aaa
0

2013-09-11 20:09:41

ochodzi,nachapał się ...sprowadził grupę do Ruiny widać po akcjach!

Odpowiedz

4. ~Manhattan
0

2013-09-11 19:41:48

Ciekawe ile ODPRAWY dostał?

Odpowiedz