DAJ CYNK

TP otrzymała nagrodę za najlepsze relacje inwestorskie

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 784

Telekomunikacja Polska otrzymała nagrodę miesięcznika Investor Relations Magazine za najlepsze relacje inwestorskie w kategorii: Polska firma.

Telekomunikacja Polska otrzymała nagrodę miesięcznika Investor Relations Magazine za najlepsze relacje inwestorskie w kategorii: Polska firma. Obok TP, wyróżnienie otrzymały w tej dziedzinie także Pekao i Agora.

Inwestorzy cenią głównie jakość i zawartość informacji udostępnianych przez TP. Kluczowym czynnikiem jest rzetelności i przejrzystość informowania, jak również terminowość zamieszczania raportów oraz dodatkowych informacji mających wpływ na decyzje inwestycyjne. Ponadto, przygotowując raporty i prezentacje zwracamy szczególną uwagę na ich dokładność i precyzyjność. W badaniu ładu korporacyjnego w polskich spółkach publicznych, sporządzonym przez Polski Instytut Dyrektorów, TP otrzymała wysokie oceny w zakresie wyżej wymienionych dobrych praktyk - powiedział Artur Tarnowski, dyrektor Departamentu ds Kontaktów z Inwestorami.

W ubiegłym roku IR Magazine nagrodził TP w kategorii: największy postęp w relacjach inwestorskich. W 2003 r. TP była także nominowana przez firmę MZ Consult (firma doradcza specjalizująca się w IR) w kategorii najlepszych relacji inwestorskich (ranking firm międzynarodowych).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Wirtualne Media

Przewiń w dół do następnego wpisu