DAJ CYNK

Przyszły prezes TP już urzęduje w firmie

12.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6670

Ważne 6

7

Choć nie wiadomo kiedy oficjalnie Bruno Duthoit zastąpi Macieja Wituckiego na stanowisku prezesa Telekomunikacji Polskiej, to już od 2 tygodni pracuje w siedzibie spółki, spotykając się z dyrektorami i obserwując ich pracę - pisze serwis rpkom.pl.

Choć nie wiadomo kiedy oficjalnie Bruno Duthoit zastąpi Macieja Wituckiego na stanowisku prezesa Telekomunikacji Polskiej, to już od 2 tygodni pracuje w siedzibie spółki, spotykając się z dyrektorami i obserwując ich pracę - pisze serwis rpkom.pl.

Zobacz: Oficjalnie: za kilka miesięcy Duthoit zastąpi Wituckiego.

Wedle korytarzowych opinii zasłyszanych przez rpkom.pl wewnątrz TP, załoga spodziewa się po nowym szefie silnego nacisku na codzienne, operacyjne działania telekomu oraz jeszcze silniejszej kontroli kosztów. Mówi się również o prawdopodobnych zmianach w zarządzie spółki, szczególnie pośród polskich jego członków, oraz topowym zespole menedżerskim.

Źródło tekstu: rpkom.pl

Komentarze
Zaloguj się
55. ~obserwator
0

2013-08-25 22:24:05

marka Telekomunikacja Polska - marka premium, dla klientów którzy nie patrzyli na cenę, dla których liczyła się jakość i bezpośrednia obsługa . marka Orange - dla klientów dla których bez względu na wszystko cena jest najważniejsza - TAK MOGŁO BYĆ !!!! Moim zdaniem niesamowity błąd popełnił obecny prezes wraz z kierownictwem ORANGE likwidując markę ,która dla Polaków, oprócz jakości była symbolem bezpieczeństwa. Salony własne pod marka Telekomunikacja Polska przynosiłyby znacznie więcej dochodu niż obecnie pseudo ORANGE nie mogące poradzić sobie z obsługa po-sprzedażową o sprzedaży nie wspominam . Ciekawe czy ktoś potrafi to ogarnąć i przyznać się do błędu ? Pewnie winni jak zwykle są pracownicy TP salonów sprzedaży.... kurs akcji na giełdzie pokazuje w którą stronę zmierza ten TITANIC ... ( bo niestety to już nie tankowiec, którego trudno zawrócić ...)

Odpowiedz

54. wlo
0

2013-08-19 17:17:30

No nic... Tajemnica? Przestań - doskonale wiesz, zę to publicznie dostępny rejestr jest - a ja akurtat pobierałem aktualny odpis jednego mojego klienta po zmianach w zarządzie spowodowanych śmiercią prezesa - więc sprawdziłęm co pisał człowiek... Bzdury akurat.Akurat Zwróciłem na to uwagę po prostu.

Odpowiedz

53. WitekT
0

2013-08-19 17:15:16

wlo: #44 pisał o spółce Orange Polska, która nie jest w żaden sposób związana z TP ani FT. Ja odpisałem, że jest mi znana, bo przy rebrandingu w zeszłym roku zrobiłem już kwerendę pod KRS-ie za spółkami z wyrazem "orange" w nazwie. Więc? :-)

Odpowiedz

52. wlo
0

2013-08-19 17:12:25

Czy Orange Poland... nawet ;-) Ale "ta" właściwa to chyba podbardziej znanym adresem się mieści?

Odpowiedz

51. WitekT
0

2013-08-19 17:07:37

wlo: no i? :-) Bo mam wrażenie, jakbyś Ty miał poczucie odkrywania jakiejś wielkiej tajemnicy... ;-)

Odpowiedz

50. wlo
0

2013-08-19 16:58:06

No co dokładniej? Czytać trzeba! Jak już się o czymś mówi ;-) Spółek ze slowem ORANGE w firmie jest sporo, Nie ma też jednej tylko spółki pod firmą Orange Polska ;-)

Odpowiedz

49. WitekT
0

2013-08-19 16:38:50

wlo: a tak dokładniej?

Odpowiedz

48. wlo
0

2013-08-19 16:29:16

WitekT - czy aby na pewno chodzi o spółkę pod tymi numerami rejestrowymi? Nie sądzę ;-)

Odpowiedz

47. WitekT
0

2013-08-19 16:25:20

44: spółka jest mi znana. ;-)

Odpowiedz

44. ~
0

2013-08-19 15:57:19

WitekT: sprawdź sobie co kryje się za KRS 0000179324 NIP 5252281478 i REGON 01557662000000 - hint: to "coś" MA prezesa :D

Odpowiedz

43. ~Pink
0

2013-08-12 20:53:02

@42 Nie martw się, długo nie pożyje już ten "nowy" prezes, znając polską służbę zdrowia. A prywatne lecznice wszystkiego nie robią, bo się nie opłaca.

Odpowiedz

42. ~stano0
0

2013-08-12 20:17:00

@35 ten facet już jest jakby na emeryturze, więc tu w Polsce sobie tylko dorobi. A po ostatnim kilkuletnim pobycie na różnych zadu...ch, to Polska jest bardziej nagrodą niż karą. Zna firmę, w końcu to przez niego odeszło sporo wartościowych osób szczególnie w latach 2005 2006 kiedy to był członkiem zarządu od 2001 do 2006 roku i nic wielkiego nie dokonał. Może teraz mu się uda? Ktoś go wyraźnie lubi w centrali.

Odpowiedz

41. WitekT
0

2013-08-12 19:06:37

Pablo: Orange jest marką handlową, którą posługują się spółki Centertel (przy usługach mobilnych) i Telekomunikacja Polska (stacjonarnych). Nie jest się prezesem marki handlowej, tylko spółki.

Odpowiedz

40. ~Borys
0

2013-08-12 18:50:58

Nareszcie powinni wywalić na zbity ryj tego palanta Kłoczewiaka, który bezczelnie twierdzi w wywiadach, że to koordynatorzy wyznaczają godziny pracy pracowników ousrocu. Łże jak pies szmaciarz jeden sam bierze z 50 tys. miesięcznie, a ludzi którzy robią na jego pensyjkę traktuje jak totalne śmieci !!! Najwyższa pora żeby go posadzili na słuchawki albo dali szczotę i zamiatać miasteczko.

Odpowiedz

38. ~Octopus
-1

2013-08-12 18:17:00

To Polacy ogarniają stronę techniczną i doskonale sobie z tym radzą , po mimo faktu, że dyr. jest francuz, to reszta ekipy wie co robić aby wskazania produktowe zza granicy "by France" udało się z powodzeniem zrealizować/wdrożyć. "Polak Potrafi" :) ! . Gdyby nie bazowanie na "sażemach, alkatelach" i innych chłamie, dziadostwie made in France, jakość usług byłaby o niebo lepsza . Co za tym idzie, rotacja klientów byłaby diametralnie mniejsza, że o stabilnym abonamencie reg. płaconym nawet nie wspomnę.

Odpowiedz