DAJ CYNK

Flagowa Nokia z podwójnym aparatem Zeiss

24.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6564

Ważne 2

3

W Internecie pojawiły się szkice prezentujące nowy model Nokii. Czy to w końcu ten flagowiec na który czekamy?



W Internecie pojawiły się szkice prezentujące nowy model Nokii. Czy to w końcu ten flagowiec na który czekamy?

Firma HMD Global, zajmująca się aktualnie produkcją smartfonów Nokia, zaprezentowała już w tym roku trzy urządzenia (pomijając odświeżoną Nokie 3310). Ale zarówno Nokia 3, Nokia 5, jak i Nokia 6 nie są smartfonami, które mogą wstrząsnąć rynkiem.

Na portalu Baidu pojawił się szkic prezentujący najprawdopodobniej Nokie 8 lub Nokie 9. Najbardziej interesującym szczegółem rysunku jest podwójny aparat z logiem Zeiss. Smartfon ma zostać zaprezentowany w okolicach wakacji, dzięki temu będzie mógł być wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Obok flagowych smartfonów HDM Global ma zaprezentować w tym roku mocniejsze urządzenie ze średniej półki. Nokia 7 lub Nokia 8 również ma otrzymać aparat Zeiss oraz procesor Qualcomm Snapdragon 660.

Źródło tekstu: Baidu; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~PrezesNokiaCorporation
0

2017-04-01 09:33:33

Po pierwsze Nie ma juz Carl Zeiss tylko Zeiss, a po drugie Win. Nie ma zadnych praw do Zeiss, gdyz jest to inna firma ktora dobrze sobie radzi na rynku obecnie. Takie bajki to zostaw sobie w głowie i żyj świadomoscią błednego myslenia, a nie wprowadzaj innych w bląd

Odpowiedz

8. ~Ja
1

2017-03-25 09:36:08

@7, ale czego się spodziewałeś po Noki 3310, która z założenia ma być tania? Pokaż mi tani telefon, który był robiony z myślą o jak najlepszych parametrach? Jeśli chcemy coś z pokroju 6303, to Nokia musi wypuścić średniego klasyka, a jeśli chcemy mocnego klasyka, to wtedy musi powstać coś nowoczesnego technologicznie. Tylko, że wtedy te telefony nie będą po 200 złotych, tylko sporo drożej. I tutaj rodzi się pytanie... Myślę, że 500-700 zł za dobrze wykonany telefon ludzie jeszcze zapłacą, to średnio widzę żeby ktoś chciał zapłacić ponad 1000 zł za dobrze zrobionego klasyka. Załóżmy że ten model będzie miał świetny aparat, ale z racji tego że będzie jak na obecne czasy malutki ekran, to przeglądanie na nim zdjęć będzie raczej tragiczne. Zdecydowanie wolałbym aby powstało coś fajnego na wzór smartfonów, ale m.in. z zaletami klasyka i nie na Androidzie. Ogólnie nie mam nic do Androida, na wyższych modelach jest OK, to na tanich telefonach jest ślepym losem.

Odpowiedz

7. ~
1

2017-03-24 16:33:24

Po tym jak zobaczyłem nową Nokię 3310 bez 3G i choćby przyzwoitego aparatu jak w 6303 classic nie spodziewam się niczego rewelacyjnego po tej firmie.

Odpowiedz

6. ~Ja
0

2017-03-24 15:51:17

"Ale" na początku zdania? Drugie z trzecim zdaniem według mnie źle połączone

Odpowiedz

5. ~r
1

2017-03-24 13:56:44

@4: Najlepszy jest brak telefonu

Odpowiedz

4. ~pardon
0

2017-03-24 13:34:16

teraz wszyscy trąbią o powrocie 3310 w nowej wersji, a już od dawna w media expercie widziałem nokie bardzo podobne do tego klasyka, w sumie sam się zastanawiam czy taki telefon to nie jest dobra rzecz jeśli ktoś nie chce tracić czasu na niepotrzebne rzeczy

Odpowiedz

3. ~`
0

2017-03-24 12:31:42

@2 reported

Odpowiedz

2. ~Partyzant
0

2017-03-24 12:22:06

Jakiś praktykant miał wizję i se poszkicował z nudów....

Odpowiedz

1. ~
1

2017-03-24 12:15:02

Kolejny fejk. Prawa m.in. do Carl Zeiss ma póki co Microsoft. HMD nie może tego użyć. Parę dni temu ktoś z HMD wypowiedział się, że nowe Nokie nie będą miały ani optyki Carl Zeiss-a, ani PureView, ani Glance Screen itd.Ale żyjcie dalej złudzeniami ;)

Odpowiedz