DAJ CYNK

Bombka do bombki - nowa promocja w Idei

WitekT

Wydarzenia

W sieci Idea dostępna jest promocja świąteczna Bombka do bombki, która potrwa do 10.01. 2005 r. Dotyczy elementów rozrywkowych zaprezentowanych w grudniowym numerze Idea Mobile oraz na stronie promocji w Internecie: www.idea.pl (zakładka Usługi/Rozerwij się).

W sieci Idea dostępna jest promocja świąteczna Bombka do bombki, która potrwa do 10.01. 2005 r. Dotyczy elementów rozrywkowych zaprezentowanych w grudniowym numerze Idea Mobile oraz na stronie promocji w Internecie: www.idea.pl (zakładka Usługi/Rozerwij się).

Weź udział w specjalnej promocji świątecznej Idei Bombka do bombki - zbieraj ozdoby choinkowe i ubierz świąteczne drzewko, a możesz wygrać zestaw Idea POP z telefonem Nokia 3100 lub jedną z setek innych nagród. Wystarczy ściągać na telefon dzwonki, tapety i gry Java.

Promocją Bombka do bombki w Idei objęte są następujące elementy:
świąteczne logotypy do telefonów Nokii i Siemensa,
świąteczne wiadomości graficzne do telefonów Nokii,
świąteczne wygaszacie dla telefonów Siememnsa,
świąteczne dzwonki z kolędami (zwykłe i polifoniczne),
świąteczne Tapety do telefonów,
świąteczne kartki MMS,
świąteczne gry Java.

Ubieramy choinkę.

Za każdy pobrany element uczestnik promocji otrzymuje ozdobę choinkową wg następujących reguł:
gra java – złota bombka (trzy złote bombki = złoty czubek),
tapeta lub kartka MMS – srebrna bombka (komplet stanowią 3 srebrne bombki),
logo czarno-białe, wiadomość graficzna, wygaszacz lub dzwonek zwykły – lampka choinkowa (komplet stanowi 6 lampek + 3 zapasowe),
dzwonek polifoniczny – czerwona bombka (komplet stanowią 3 czerwone bombki).

Aby całkowicie udekorować świąteczne drzewko trzeba zgromadzić ozdoby choinkowe na łączną kwotę 54 zł (brutto).

Nagrody.

Dla pierwszych 70 osób, które w okresie trwania promocji ubiorą choinkę, Idea mam zestawy Idea POP z telefonami Nokia 6100. Kolejnym 70 uczestnikom zabawy, którzy pobierając obiekty na kwotę 47 zł (brutto) lub więcej udekorują swoje drzewka, prześle wyjątkowe zestawy płyt DVD z trylogią Gwiezdne wojny. Jeśli uczestnikowi promocji Bombka do bombki nie uda się ubrać całej choinki, a będzie on wśród 300 pierwszych osób, które zebrały przynajmniej jeden komplet ozdób: 3 czerwone bombki, 3 srebrne bombki lub 6 lampek (+3 zapasowe) - otrzyma DVD z filmem: Shrek 2, Kill Bill 2, To tylko miłość.

Choinka w prezencie.

Warto pamiętać, że można także pomóc innemu uczestnikowi zabawy w ubieraniu jego drzewka. Jeśli zamiast pobierać gadżety na swój telefon, będziemy je wysyłać pod numer innej osoby (w sieci Idea), to ona będzie gromadzić świąteczne dekoracje (wzór komendy: kod obrazka lub dzwonka spacja numer telefonu adresata np. nlf16 501234567). W ten sposób można zrobić bliskiej osobie miły prezent na Święta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu