DAJ CYNK

24 marca otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi

13.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4310

Ważne 4

5

Już w następną sobotę w Krakowie będzie miało wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu firmowego Xiaomi.



Już w następną sobotę w Krakowie będzie miało wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu firmowego Xiaomi.

Pierwszy w Polsce oficjalny, stacjonarny punkt sprzedaży firmy Xiaomi rozpoczął działalność 2 czerwca w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Powstała tam strefa Mi Zone jest miejscem, gdzie można zapoznać się z ofertą chińskiego producenta, a przy okazji dokonać zakupu interesującego nas sprzętu. Kraków zyska nie stoisko, a cały salon, który będzie zlokalizowany w centrum handlowym Serenada.

Zobacz: Mi-home.pl - oficjalny e-sklep Xiaomi w Polsce

Źródło tekstu: Mi Polska, wł

Tagi: kraków xiaomi
Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2018-03-14 18:43:58

Bateria 4100mAh to prawdziwe dane. U mnie w Redmi 4X trzyma do 3dni. Net przeglądany codziennie około 1-2h.

Odpowiedz

14. ~wacek
0

2018-03-14 14:38:23

W którym hotelu?:-D

Odpowiedz

13. ~
0

2018-03-14 12:15:28

5. Dlatego masz swoj internecik do kupowania w roznych tam sklepiczkach a ja sobie pojde kupic do galerii do salonu.

Odpowiedz

12. ~frasag
0

2018-03-14 10:42:47

@11: Też to zauważyłem- może nie tak drastycznie. Mam jeszcze LG ku 990 Viewty- oryginalna bateria, nie wiem ile to lat, ale pewnie z 8 i działa, choć słabiutko- 1 dzień. Oryginał to chyba 1000 a chiński zamiennik miał być 1350- padła po 3 miesiącach.

Odpowiedz

11. mikkel
0

2018-03-14 10:32:07

Chinole napiszą na betrii ile tylko chcesz, będziesz mógł spawarkę zasilać.

Odpowiedz

10. ~
0

2018-03-14 10:21:56

Bardzo dobry sprzęt, dobre parametry, bardzo dobra jakość wykonania. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.Za 720zł można kupić Xiaomi Redmi Note 4 z 4GB RAM i 64ROM na energooszczędnym snapie 625, bateria 4100mAh

Odpowiedz

9. mlody_pelikan
0

2018-03-14 10:11:18

Ja ten telefon widziałem u jednego znajomego, tak tandetnego plastiku w telefonie nie widziałem od chyba 5 lat, do tego tak ohydny wyświetlacz że na pierwszy rzut oka widać że to tani chiński szrot.

Odpowiedz

8. Bulsky
0

2018-03-14 10:07:53

@mlody_pelikan sugerowanie że już nie podbił, co 2 osoba którą znam ma Xiaomi

Odpowiedz

7. mlody_pelikan
-1

2018-03-14 09:11:21

oho chiński szrot będzie próbował podbić polski rynek :D

Odpowiedz

6. mikkel
-2

2018-03-14 07:21:40

Widziałem to stoisko w arkadii, nawet do głowy mi nie przyszlo że jest to jedyne na całą Polskę, w przejściu przeszkadza i tak jakby od niechcenia tam było.Pewnie robili test jak się przyjmie i zrobili kosztach.

Odpowiedz

5. ~
-1

2018-03-14 06:05:43

Ceny smartfonow pewnie min. 300zl wyższe niż w sklepach internetowych.

Odpowiedz

2018-03-13 23:43:00

Plusem jest to, że będzie można pomacać dany telefon przed kupnem.

Odpowiedz