DAJ CYNK

Netia: nowe pakiety TV jak rakiety i dekoder EvoBox

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6786

Netia: nowe pakiety jak rakiety i dekoder EvoBox

Netia zaprezentowała nową ofertę pakietów telewizyjnych. Operator liczy na to, że bestsellerem okaże się pakiet z ponad 100 kanałami TV i światłowodowym internetem do 300 Mb/s za 60 zł miesięcznie. Wraz z nową ofertą pakietów, reklamowanych hasłem „Nowe pakiety jak rakiety”, debiutuje dekoder Netia EvoBox.

Netia wprowadziła dzisiaj do sprzedaży zupełnie nowe pakiety kanałów telewizyjnych, w zestawach z szybkim, stacjonarnym dostępem do internetu. Klienci mają do wyboru trzy warianty pakietów popularnych kanałów telewizyjnych, które zawierają: 79, 101 lub 184 pozycje.

Zestawy usług TV z internetem do 300 Mb/s kosztują odpowiednio: 50 zł, 60 zł i 90 zł (w pierwszym miesiącu dostęp do pełnej oferty gratis). Każdy z zestawów można poszerzyć m.in. o pakiety z treściami premium, dodatkowe dekodery (multiroom), GigaNagrywarkę oraz przyspieszyć internet aż do 1 Gb/s.

Zobacz: Netia wprowadza do oferty internet z gniazdka PLC, wzmacniacz Wi-Fi, urządzenia mesh...

Nowe dekodery

Nowa oferta TV Netii powstała we współpracy z Grupą Polsat. Współpraca nie ogranicza się jedynie do kwestii programowych, a obejmuje również stronę techniczną, w tym nowoczesne dekodery Netia EvoBox. Umożliwiają one odbiór kanałów telewizyjnych i dostęp do serwisów online oraz odtwarzanie plików multimedialnych (wideo, zdjęcia, muzyka) z zewnętrznej pamięci USB. 

Drugi (i kolejne) dekodery Netia EvoBox z ofertą TV analogiczną jak na pierwszym urządzeniu (multiroom), dostępne są za zaledwie 10 zł miesięcznie.

Zobacz: Nawet 6 miesięcy za darmo w biznesowych ofertach NetiaNext. I Cudna Cena Clouda

Paczka 101 kanałów

Optymalnym wyborem dla większości użytkowników będzie zapewne środkowy wariant, który zawiera 101 popularnych kanałów, w tym te największych nadawców, tj.: kanały Grupy Polsat (wszystkie oprócz Polsat Sport Premium), TVN Discovery (w tym kanały Eurosport) oraz TVP. Dodatkowo w prezencie klienci otrzymają dostęp do dwóch kanałów Cinemax oraz trzech kanałów dziecięcych i młodzieżowych NICK.

Oferta dodatkowych treści premium składa się z pakietów (koszt miesięczny): Eleven Sports (4 kanały) w cenie 10 zł, Polsat Sport Premium (2 kanały plus 4 serwisy PPV) za 20 zł, HBO HD (3 kanały) i HBO GO za 20 zł, Filmbox (5 kanałów) za 10 zł, Canal+ Prestige (8 kanałów) w cenie 50 zł oraz pakietu aż 6 kanałów z treściami dla dorosłych za 10 zł.

Najniższy z wariantów (79 kanałów) można też wzbogacić o pakiet dwóch kanałów Cinemax za 10 zł miesięcznie (w prezencie na 24 miesiące do dwóch wyższych wariantów). Z kolei do najtańszego i środkowego wariantu można dokupić za 10 zł miesięcznie pakiet aż 12 kanałów dziecięcych, które wchodzą w skład najwyższego wariantu (ze 184 kanałami TV).

Przez pierwszy miesiąc, niezależnie od wybranego wariantu usługi TV, klienci otrzymają GigaNagrywarkę w wariancie Maxi (to aż 1500 godzin nagrań na 120 dni; regularna cena 15 zł miesięcznie). W kolejnych miesiącach użytkownicy dwóch wyższych wariantów mogą korzystać bez dodatkowych opłat z GigaNagrywarki w wersji Basic (w wariancie z 79 kanałami dopłata 5 zł miesięcznie).

Zobacz: XOXO WiFi z ofertą dla firm transportowych i kierowców

Internet 3 miesiące za darmo

Klienci, którzy zdecydują się na zakup samodzielnej usługi dostępu do internetu, za wariant do 300 Mb/s zapłacą 50 zł miesięcznie. Przyspieszenie łącza do 500 Mb/s to wydatek dodatkowych 10 zł miesięcznie, a do 1 Gb/s kolejnych 10 zł miesięcznie. Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo przez pierwsze 3 miesiące abonament za internet wynosi 0 zł.

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje (2 miesiące gratis, potem 10 zł miesięcznie) usługę cyberbezpieczeństwa pod nazwą Bezpieczny Internet 2.

Istnieje też możliwość zakupu internetu wraz z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL i/lub HBO GO (pakiety w cenach wyższych odpowiednio o 10 zł i 20 zł miesięcznie).

Do szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu i zestawów z TV, klienci mogą również dokupić m.in. usługi mobilne (Netia Mobile) w wariantach od 1 do 3 kart SIM i cenie od 20 zł do 60 zł miesięcznie. W najtańszej opcji są nielimitowane połączenia głosowe, SMS, MMS i 2 GB pakiet danych. Taryfa za 30 zł zapewnia aż 12 GB danych, a po wyczerpaniu pakietu prędkość spada do 1 Mb/s. Za drugą i trzecią kartę SIM z tą taryfą trzeba dopłacić po 15 zł miesięcznie. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).

Zobacz: HBO GO w aplikacji Orange Flex
Zobacz: 90 dni darmowej muzyki, rabaty w aplikacjach – nowa akcja w Huawei AppGallery

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu