DAJ CYNK

90 dni darmowej muzyki, rabaty w aplikacjach – nowa akcja w Huawei AppGallery

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5731

90 dni darmowej muzyki, rabaty w aplikacjach – nowa akcja w Huawei AppGallery

90 dni darmowej muzyki w aplikacji Empik Music i rabaty w aplikacjach iTaxi, Hop.City i Traficar to elementy nowej akcji Huawei promującej sklep z aplikacjami AppGallery. Producent będzie nas zachęcał do udziału w akcji pełną rozmachu kampanią w telewizji i internecie.

W promocji akcji weźmie udział ambasador marki, czyli Robert Lewandowski.

Zobacz: Płacąc w grze pobranej z Huawei AppGallery, odzyskamy wydatki w postaci Punktów Huawei

Prezenty za pobranie Empik Music, iTaxi, Hop.City i Traficar z AppGallery

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z prezentów Huawei, muszą pobrać aplikację ze sklepu AppGallery, zarejestrować się w niej oraz odebrać kod w sekcji „Prezenty” w AppGallery. 

  • W przypadku Empik Music użytkownicy otrzymują 90-dniowy dostęp do ulubionej muzyki. Czas na skorzystanie z promocji jest ograniczony i trwa do stycznia 2021 lub do wyczerpania puli kodów. 
  • Osoby, które pobiorą z AppGallery aplikację Traficar, otrzymają 50 zł na pierwszy przejazd oraz 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki huawei.pl. Promocja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli kodów.
  • Za pobranie aplikacji iTaxi ze sklepu AppGallery, użytkownik otrzyma 50% zniżki na przejazd, przy czym wartość zniżki nie może przekroczyć 10 zł. Promocja potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania puli kodów. 
  • W przypadku Hop.City, aplikacji do wypożyczania skuterów, Huawei oferuje prezent w postaci 20 minut darmowej jazdy. Promocja na Hop.City ważna jest do końca lipca lub do wyczerpania puli kodów.

Promocje, które ruszą 2 lipca, skierowane są zarówno do użytkowników starszych urządzeń marki z Google Mobile Services, jak i produktów nowej generacji bazujących na Huawei Mobile Services, takich jak smartfony Huawei Mate 30 Pro, Mate Xs, P40, P40 Pro, P40 lite, P40 lite E oraz Y5p i Y6p, a także tablety MatePad Pro i MatePad T8. 

Aktualne oferty i promocja dostępne dla użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery znajdują się na dedykowanej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/.

Zobacz: Rabat do 400 zł czeka dla klientów sklepu huawei.pl

Kampania z Robertem

Lipcowa kampania promująca AppGallery prowadzona będzie w największych stacjach telewizyjnych (dwie wersje spotu, 15- i 30-sekundowa) i w kanałach digital. 

W kanałach digital ważnym punktem kampanii będzie wideo z udziałem Roberta Lewandowskiego, które rozpocznie cykl filmów promujących różne kategorie tematyczne aplikacji. Będą one publikowane na kanałach social media Huawei.  Kampania będzie również komunikowana na nośnikach OOH na warszawskim lotnisku.

Zobacz: Huawei Apps Up – konkurs dla deweloperów z całego świata. Nagrody o wartości miliona dolarów!
Zobacz: Huawei na TikToku rozdaje słuchawki FreeBuds 3i

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu