DAJ CYNK

Płacąc w grze pobranej z Huawei AppGallery, odzyskamy wydatki w postaci Punktów Huawei

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6133

Huawei AppGallery płacenie w grach Punkty Huawei

Od 8 do 23 czerwca 2020 roku trwa promocja, w ramach której za pobranie ze sklepu Huawei AppGallery jednej ze wskazanych gier oraz dokonanie w niej dowolnego zakupu, można otrzymać pełny zwrot wydanej kwoty w postaci Punktów Huawei.

Aby otrzymać zwrot wydatku w postaci Punktów Huawei, należy pobrać jedną z gier ze sklepu AppGalleryWorld of Tanks, Lords Mobile, Guns of Glory lub Gods and Glory, a następnie dokonać zakupu dodatkowych elementów w grze. Zwrot będzie równowartością zapłaconej kwoty, wyrażoną Punktami Huawei. Każda złotówka to jeden punkt – na przykład, za wydane w grze 20 zł, użytkownik otrzyma 20 punktów. Płatności należy dokonać kartą lub za pośrednictwem operatora, a przed pobraniem gry – pamiętać o zalogowaniu się do ID Huawei. Punkty zostaną przesłane na konto natychmiast po zakupie.

Zobacz: Huawei: Zapisując się do newslettera możemy kupić laptop MateBook D 15 nawet za 1 zł
Zobacz: Huawei P40 Pro to smartfon, w którym mógłbym się zakochać. Zasłużone 10/10, gdyby nie jeden brak

Zebrane Punkty Huawei można ponownie wykorzystać na zakupy w grach. Wystarczy wybrać je jako formę płatności podczas zakupów. Można je także wydać na inne usługi firmy Huawei: Motywy, Chmurę lub wypożyczenie filmów w Huawei Video. Osoby, które nie posiadają ID Huawei, mogą je założyć na smartfonie Huawei, wchodząc w „Ustawienia”. Liczbę Punktów Huawei również można sprawdzić w „Ustawieniach”, w zakładce „Płatności i zakupy”. Regulamin i więcej szczegółów można znaleźć pod tym adresem.

Huawei Play and Win baner

Huawei AppGallery to autorski sklep z aplikacjami, w którym obecnie znajduje się już prawie 1000 polskich aplikacji. Jak zapewnia Huawei, użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług. Na posiadaczy najnowszych smartfonów marki z Huawei Mobile Services czekają atrakcyjne prezenty, w tym bezpłatne i bezterminowe mapy Polski i nawigacja AutoMapa, kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro, bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go, a także 6-miesięczny dostęp do muzyki w Tidal HiFi.

W ostatnim czasie w ofercie sklepu AppGallery pojawiły się aplikacje trzech banków: mBanku, PKO Banku Polskiego oraz Idea Banku, które w tym momencie dostępne są na smartfonach Huawei opartych o GMS, a już niedługo dostępne będą również na modelach z HMS. Użytkownicy Huawei mogą też pobrać z AppGallery dodaną niedawno aplikację do zamawiania taksówek, iTaxi, która działa także na najnowszych modelach z HMS dzięki pełnej integracji z ekosystemem Huawei.

Zobacz: T-Mobile też uruchomi komercyjną sieć 5G. Start 9 czerwca!
Zobacz: Play kończy z SMS-ami na e-mail. Usługa działa do końca sierpnia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu