DAJ CYNK

Huawei: pobierz aplikacje z AppGallery, dostaniesz voucher 20 zł

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8536

Huawei: pobierz aplikacje z AppGallery, dostaniesz voucher 20 zł

Huawei ogłosił nową promocję, która ma zachęcać do korzystania ze sklepu z aplikacjami AppGallery. Za pobranie jednej z pięciu aplikacji bądź jej aktualizację poprzez AppGallery, użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei otrzymają voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na zakupy w internetowym sklepie marki – huawei.pl. Oferta dotyczy aplikacji Allegro, Audioteka, eSky, IPLA i Yanosik. Liczba voucherów jest ograniczona.

Jak skorzystać z oferty?

Aby otrzymać voucher na zakupy, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Osoby, które nie posiadają ID Huawei, a mają telefon lub tablet marki, mogą bezpłatnie je założyć, wchodząc w ustawienia urządzenia. 

Zobacz: AutoMapa dołączyła do Yanosika i NaviExperta w Huawei AppGallery
Zobacz: Huawei zainwestuje miliard USD, by przyciągnąć deweloperów do swojego sklepu AppGallery

W kolejnym kroku należy wejść do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i do 20 listopada ściągnąć lub zaktualizować jedną z pięciu aplikacji objętych ofertą: Allegro, Audioteka, eSky, IPLA i Yanosik. Następnie wystarczy kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji i wybrać „Kod rabatowy o wartości 20 PLN na zakupy na huawei.pl”. 

Zobacz: Huawei MediaPad M5 lite 10” i MediaPad T3 10” - na rynek wchodzą odświeżone wersje tabletów
Zobacz: Huawei rozdaje kupony rabatowe dla aktywnych w sklepie huawei.pl

Aby obniżyć wartość zakupów o 20 zł w internetowym sklepie huawei.pl, należy wkleić kod z vouchera w odpowiednie pole, przed przejściem do płatności. Voucher ważny jest do 31 grudnia. Posiadacz ID Huawei może wykorzystać jeden voucher. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 

Zobacz: Asystent Huawei konkurencją dla Google'a. Można już pobrać wersję beta
Zobacz: Huawei świętuje. Do zdobycia nawet 900 zł na zakupy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu