DAJ CYNK

AutoMapa za darmo - na zawsze w telefonach Huawei

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 150245

Huawei HMS AutoMapa za darmo na zawsze

Jak można zachęcić kogoś do kupna telefonu? Można do niego dołożyć jakiś prezent, najlepiej przydatny przez cały okres używania tego urządzenia. Wie o tym Huawei, dodając do swoich smartfonów z usługami Huawei Mobile Services darmową licencją na nawigację po Polsce z AutoMapą.

AutoMapa z darmową nawigacją na Polskę dodawana jest do każdego nowego smartfonu firmy Huawei z usługami HMS. Na liście są tu zaprezentowane dzisiaj urządzenia (Huawei Y6p i Huawei Y5p), a także Huawei Mate 30 Pro, Huawei P40, Huawei P40 Pro, Huawei P40 LiteHuawei P40 Lite E i Huawei Mate Xs. Aplikację można pobrać z AppGallery.

Zobacz: AutoMapa dołączyła do Yanosika i NaviExperta w Huawei AppGallery
Zobacz: Huawei oszalał. Rozdaje Smartfony i tablety za pół darmo

– Ta oferta jest doskonałym przykładem owocnej współpracy z polskimi twórcami aplikacji. Razem z AutoMapą udało nam się stworzyć wyjątkową propozycję dla użytkowników nowych smartfonów Huawei – dożywotnią, nielimitowaną i przede wszystkim bezpłatną możliwość korzystania z map Polski i nawigacji w aplikacji AutoMapa. Zaspokajanie potrzeb naszych klientów poprzez konkretne, konsumenckie korzyści to kierunek dalszego rozwoju oferty w AppGallery.

– powiedział Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska

Aplikacja AutoMapa jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy smartfonów i tabletów opartych na HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

– Cieszymy się, że AutoMapa stała się ważną częścią ekosystemu aplikacji dostarczanego w nowych smartfonach opartych o HMS. Dzięki współpracy AutoMapa i Huawei, użytkownicy dostaną dostęp do najbardziej aktualnych map i nawigacji, która ich poprowadzi najszybszą trasą do celu, a aktualne informacje drogowe uzupełni AutoCB – głosowy komunikator do rozmów z innymi kierowcami.

– powiedział Rafał Mikołajczak, Prezes Zarządu AutoMapy

Huawei HMS AutoMapa za darmo baner

Huawei AppGallery to autorski sklep marki, w którym znajduje się już ponad 900 polskich aplikacji, a w sumie blisko 35000 aplikacji z całego świata. Z dnia na dzień ta liczba rośnie. Użytkownicy smartfonów i tabletów firmy Huawei mogą wybierać aplikacje w kategoriach usługi, rozrywka, komunikacja, zakupy i gry – wiele z nich jest w pełni zintegrowanych z HMS.

Zobacz: mBank pierwszym bankiem w Huawei AppGallery
Zobacz: Darmowe filmy w Huawei Video dla posiadaczy smartfonu P40 Lite

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu