DAJ CYNK

"Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady" [wideo]

07.02.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12284

Ważne 8

14

Plus reklamuje swoją ofertę tabletu Lenovo Yoga hasłem Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady.

Plus reklamuje swoją ofertę tabletu Lenovo Yoga hasłem Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady.


Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: neostrada plus
Komentarze
Zaloguj się
120. ~Nabity w Lte Bez Limitu
0

2015-02-19 20:00:12

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych. Bez Limitu jest w tym wypadku nadużyciem aby nie nazwać oszustwem. Oczywiście, że nie ma limitu danych, jest natomiast LIMIT PRĘDKOŚCI PO PRZEKROCZENIU PAKIETU. Mam ten internet w najbardziej wypasionej wersji. Po przekroczeniu pakietu danych lejek, obecnie nawet podstawowe strony w necie się nie otwierają. Do kolejnego okresu rozliczeniowego czyli do 2 marca praktycznie bezużyteczny :/

Odpowiedz

119. ~dun3r
0

2014-03-27 17:11:38

a co do stacjonarnego netu to polecam wielkopolska inea lub maverick 25mb/s (teraz pewnie jeszcze wiecej) net +tele stacjonarny + tv = 50zl/m

Odpowiedz

118. ~dun3r
0

2014-03-27 17:08:47

ta oferta to jakis glupi zart.. po co komu lte z taka predkoscia neta jak limit jest 1giga.. 10min i po limicie ... glupota nie zna granic

Odpowiedz

117. ~kasia1006
0

2014-02-20 19:24:06

Niestety częściowo sie zgadzam z przedmówcami: dopóki będa limity w Plusie internet stacjonarny jest lepszy. Choć niestety nie idealny, ostatnio mam spore problemy z Neostradą.

Odpowiedz

116. ~Mikrok
0

2014-02-10 00:16:27

LTE od kabla jest szybsze? :D Ping na kablu 2-7 dla serwera testowego - zrobcie to na LTE! :))))) Powyzej 10 mb/s liczy sie glownie ping

Odpowiedz

115. ~Piotrek
0

2014-02-09 16:38:53

@106 no widzi i co?? zrobi coś?? poza poradą "proszę zmienić modem" nic sensownego od konsultanta firmy Orange nie usłyszałem :-(

Odpowiedz

114. ~Piotrek
0

2014-02-09 16:29:49

Warszawa Bemowo - TPSA nie podłaczy neostrady bo brakuje kabelka a jego podpięcie jest biznesowo nieopłacalne :P Plus biore ruter i mam gdzie chce TP - opłata za neostrade+ opłata za utrzymanie linii = 84 zł Plus 59,90 mam 15 GB plus darmowe www ++ darmowe noce i MI TO WYSTARCZA - a jeśli jestes ssaczem torrentów i limity Ci przeszkadzają weź internet z kablówki a nie wciskasz głupoty na forum że Neostrada taka super jest - miałem wiem LIVEBOX czytaj zdechłopudło do 10 mbit/s czytaj masz 2 mbit/s na cholernym zadupiu - czytaj na obrzeżach Warszawy - markieting musi być a Q jakość robi swoje

Odpowiedz

113. ~jack
-1

2014-02-08 13:33:30

Ja osobiście jestem z Pomarańczą od kilkunastu lat i tak też zostanie. Każda zmiana to szereg niespodzianek a tu jest mi dobrze. Widzę też jak z roku na rok poprawia się jakość usług.

Odpowiedz

111. ~Daniel
1

2014-02-08 10:48:17

Niech ktoś stworzy art że Plus ma limity a neostrada nie.wtedy zaczną hejtować co innego.

Odpowiedz

110. ~
0

2014-02-08 08:43:24

@109 Jak dla ciebie 3G jest tożsame z HSDPA, HSPA z HSPA+ to w ogóle lepiej nic nie pisz, bo się kompromitujesz.

Odpowiedz

109. ~tata
0

2014-02-08 06:53:41

W plusie programisci nie znaja liter 2G,3G wiec zawsze swieci sie litera H lub LTE tylko internet leci jak gil z nosa.

Odpowiedz

108. ~piotr
2

2014-02-08 01:58:57

mam doświadczenie z internetami tak zwanymi bezlimitowymi i niby idealnie działającymi. prognozuję że na najbliższe 10 lat najlepsze będą te kablowe niestety. nie narzekam! mam prędkość ściągania prawie zawsze 10 megabitów na sekundę a wysyłania 1 2 megabity, stabilność od 87 do 99 procent - zawsze sprawdzam na tej samej stronie- i jestem zadowolony a płacę za rzeczywisty internet bezlimitowy.

Odpowiedz

107. MaciejM
-1

2014-02-07 23:57:48

Czytając komentarze dochodzę do wniosku iż cały ten hejt wziął się stąd iż kilka łosi nabrało się nie, że internet Plusa jest szybszy od Neostrady ale na to, że internet w Plusie ma limity.

Odpowiedz

106. ~pabloki
1

2014-02-07 21:49:52

Zmieniłem internet właśnie dzięki plusowemu rozwojowi, szkoda że w kilku lokalizacjach ten internet nie spełniał wymogów w porównaniu do orange i t mobile . Sorry ale jak sie używa tylko jednego bez obecnego porównania to jest sie zadowolonym, jednak test innych boleśnie obnaża że plus jedzie na miejskiej legendzie o" najlepszej jakości" . P.s. najepsze było to że dział wsparcia plusa 8-22 i nic poza przyjęciem zgłoszeia sie nie załatwi a wsparcie w orange-cała doba, w t-mobile-7-23.Ponadto w o i t na bieżąco konsultant widzi ruch klienta a w plusie zwykłe porady w większości bajki.

Odpowiedz

105. ~
2

2014-02-07 21:30:10

Po co mi szybkość skoro są limity? Do www/mail/IM wystarczy 10 Mbit/s, do obustronnego streamingu audio/video symetryczne 20 Mbit/s. Nie zmienię Internetu ani na Pluszmatę (zdziercze ceny za 1 GB) ani na Neoszmatę (opłata za utrzymanie łącza).

Odpowiedz