DAJ CYNK

Więcej myPhone'ów w Biedronce

28.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8790

Ważne 6

1

W ofercie Biedronki pojawią się kolejne modele myPhone - smartfon Q-Smart oraz tablet myTAB 10 Q-Premum.

W ofercie Biedronki pojawią się kolejne modele myPhone - smartfon Q-Smart oraz tablet myTAB 10 Q-Premum.

myTAB 10 Q-Premium to najnowszy tablet polskiego producenta. Napędzany czterordzeniowym procesorem MediaTek MT8382 taktowanym zegarem 1,3 GHz wspieranym przez 1 GB RAM, wyposażony w 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami pamięci microSD, aparatem 2 Mpix, dwoma gniazdami na karty SIM i modemem 3G oraz ekranem IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Całością zarządza Android 4.4. Tablet zasila akumulator o pojemności 6000 mAh.

myPhone Q-Smart, to nazwa handlowa w sieci Biedronka urządzenia znanego jako myPhone FUN 3. Smartfon legitymuje się ekranem o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczością 854 x 480 pikseli. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582 taktowany zegarem 1,3 GHz, grafika Mali-466MP2 oraz 1 GB pamięci RAM. 8 GB wbudowanej pamięci można rozszerzyć kartami microSD do 32 GB. Główny aparat o rozdzielczości 5 Mpix pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p. Łączność z Internetem zapewnia HSPA+ oraz Wi-Fi w sntandardach b/g/n. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 4.4 i zasila go akumulator o pojemności 1800 mAh.

Tablet myTAB 10 Q-Premium będzie dostępny w cenie 499, natomiast myPhone Q-Smart w cenie 349 zł. Ilość dostępnych urządzeń będzie ograniczona. Do urządzeń będzie dołączona starter tuBiedronka z miesięcznym pakietem 1 GB dostępnym za darmo przez cztery miesiące.

Zobacz: myPhone Luna w Biedronce

Źródło tekstu: myPhone; wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~m@zi
0

2014-12-02 06:15:59

33) to warty uwagi fakt i telefon. Za tą cene opłaca się go kupić. Dzięki za info

Odpowiedz

35. ~Calm7
0

2014-12-01 12:07:20

32). To może Oxygen gs3, albo Be united 3? 170zł * 34). Mój ma błędy w pamięci, ale jakoś sobie z tym i nim (hammerem) radzę.

Odpowiedz

34. ~Joker
-1

2014-12-01 11:40:51

Życzę szczęścia w użytkowaniu takiego phona..., zresztą jak wszystko z Biedrony... jest tanie i kiepskiej jakości, czy buty, podkoszulki czy majtki.. po 2-3 razach użycia nawet na szmatę psu do budy się nie nadają.. Kiedyś znajomy zakupuł tel. myphon hammer za 179zł, wymieniał ze 3-4 modele i w każdym były błędy softu, sam telefon raz się ściszał a raz zgłaśniał, sam się włączał zestaw głośnomówiący, itp. Generalnie wielka LIPA... nie wspomnę już o rzekomo serwisie myphona - ŚMIECH na SALI... nie liczcie na żadną gwarancję.. po oddaniu telefonu do serwisu, dowiecie się, że telefon był zalany i nie podlega to gwarancji - udowodnijcie im że nie był... NIE POLECAM !!!! Nie dajcie się nabrać !!!

Odpowiedz

33. drozda
0

2014-12-01 10:47:27

W Selgrosie ma być jutro Xperia E3 z LTE za 480 PLN .... chyba warto dołożyć te 130 PLN ...

Odpowiedz

32. ~m@zi
0

2014-12-01 10:11:55

Byłem dziś w dwóch biedronkach o 8 a telefonu qsmart nie ma juz. A chciałem kupić dla żony. :( Bo ona dużo nie gra a do internetu się nadaje idealnie.

Odpowiedz

31. ~Daria
0

2014-12-01 09:44:12

Ja się cieszę że myPhone współpracuje z biedronką, mam szansę kupić całkiem dobrego smartfona w niewielkim budżecie :P Promocji nigdy za wiele.

Odpowiedz

30. ~Calm7
0

2014-11-29 20:26:26

29). Była. Tera chcą z 500zł :-O

Odpowiedz

29. ~
0

2014-11-29 18:02:11

@21 Nokia X w Auchan 275zl

Odpowiedz

28. Sig
0

2014-11-29 09:54:55

@9 - trafniejszym określeniem byłby "bardziej" polski producent niż np. Samsung (choć tu zależy czego, we Wronkach klepią przecież np. lodówki). Zgodzę się, że okreslenie polski producent może wprowadzać ludzi w błąd, ale z drugiej strony - znajdź lepsze określenie. To importer, który daje swoją markę na produkty i swoje, polskie, wsparcie dla nich. czyli robi więcej niż typowy importer. który może być przedstwicielem obcej marki.

Odpowiedz

27. ~
0

2014-11-29 07:56:46

Błąd w treści "grafika Mali-466MP2" jak już to Mali-400MP2

Odpowiedz

26. ~
0

2014-11-29 03:42:59

Fajnie że taki tablet ma modem 3G, bo bez tego to tylko konsola do głupich gierek dla znudzonego dzieciaka, ale do czego jest druga karta SIM?

Odpowiedz

24. Pragmatyk
0

2014-11-28 19:02:24

@22 dyski PCI-e to nisza taka, że szkoda wspominać, tak samo jak M2. Ratunek w SATA 12Gb/s, bo SAS 12Gb/s już jest.@23 Jak będzie "rozpakowywał" ściągnięty z sieci 4xrar 16GB, do pliku mkv 16GB to zauważy. Poza tym zauważy w IOPS 4k.Wciąż jak uruchamiasz dużą grę lub OS, to dysk SSD, nawet taki na PCI-e jest tym co jest najwolniejsze, przy założeniu, że ma się w miarę CPU i RAM.

Odpowiedz

23. ~
0

2014-11-28 18:12:09

@22 - hamuje, hamuje, ponieważ na PCI-E nie ma wielu modeli, ale rozwiązaniem będzie M2, bo wygra tym, że pasuje i do PC i do laptopów. Tak czy inaczej zwykłemu zjadaczowi chleba wystarczy to co zapewnia SATa III w dobrym SSD i nie zauważy on przesiadki z dysku o transferze 500MB/s do np. 750MB/s, ale zauważy przesiadkę z HDD.

Odpowiedz

22. ~AgaWA
0

2014-11-28 17:42:12

SATA III nie hamuje SSD do szybszych dysków jest PCI-E po za tym powstaje SATA Express do 16gb/s(future intela)

Odpowiedz

21. ~
0

2014-11-28 17:17:39

Nokia x widziana byla na allegro w autoryzowanym sklepie za 399 PLN.

Odpowiedz