DAJ CYNK

Vectra ma atrakcyjne prezenty na święta

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Vectra święta 2021 atrakcyjne prezenty

Z okazji zbliżających się świąt Vectra przygotowała atrakcyjne prezenty dla swoich dotychczasowych i nowych klientów. Wśród nich jest szybki Internet w niższych cenach oraz dodatkowe dodatkowe kanały i Tidal na pół roku za darmo.

Osoby decydujące się na wybór usług Vectry mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Świąteczny Super Hit”, w ramach której otrzymają Internet światłowodowy 600/60 Mb/s. Ponadto, oferta obejmuje usługi telewizji, w tym pakiet Złoty (137 kanałów, w tym 92 HD), jak również nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX z Android TV, który można zabierać ze sobą wszędzie i cieszyć się dostępem do najlepszej rozrywki. Urządzenie ma wiele dodatkowych funkcji, w tym Restart TV, Catch-up TV, Chromecast/Airplay czy nagrywarkę sieciową, dzięki którym widz zyskuje dodatkową kontrolę nad oglądanymi programami. Dekoder oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych (także w wysokiej jakości 4K), VOD, strefy Kids, aplikacji i gier oraz pozwala na udostępnianie zdjęć ze smartfonu, czy wyszukiwanie i sterowanie głosowe.

Zobacz: Vectra przyspiesza do 1,2 Gb/s i wprowadza nowy modem Wi-Fi 6
Zobacz: Vectra podwyższała ceny wbrew umowom? Operator odpiera zarzuty UOKiK

Klienci decydujący się na wybór oferty otrzymują atrakcyjny prezent w postaci zestawu jedenastu kanałów Canal+, dostępu do serwisów HBO i Tidal oraz kanałów Eleven przez pół roku w prezencie. Dzięki temu użytkownicy będą mogli oglądać kinowe hity, popularne seriale, programy dokumentalne, filmy animowane, transmisje najważniejszych wydarzeń i rozgrywek sportowych, jak również korzystać z bogatej biblioteki muzycznej, bez dodatkowych opłat przez sześć miesięcy. 

To wszystko w cenie 84,99 zł za miesiąc, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy. Chętni mogą wybrać niemal bliźniaczą ofertę, ale z jeszcze większym pakietem telewizyjnym Platynowym (176 kanałów, w tym 122 HD), której koszt wynosi 99,99 zł miesięcznie.

Vectra święta prezenty baner

Vectra przygotowała również oferty świąteczne dla osób zainteresowanych wyłączenie usługą Internetu. Za 49,99 zł miesięcznie operator proponuje Internet światłowodowy o szybkości pobierania danych do 600 Mb/s. Pozwoli to na oglądanie filmów w najwyższej jakości bez zacięć oraz granie online z gwarancją dobrej płynności, bez żadnych opóźnień w grze. Do pakietu firma dołącza prezent – dostęp do serwisu muzycznego Tidal na pół roku bez dodatkowych opłat.

Na zainteresowanych czekają paczki, które obejmują Internet światłowodowy do 600 Mb/s, pakiet telewizyjny Stalowy z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz dostępem do Canal+ i Tidal na sześć miesięcy w prezencie, w miesięcznej cenie 64,99 zł.

Prezenty dla dotychczasowych klientów

Vectra nie zapomina oczywiście o swoich obecnych klientach. Przygotowała dla nich specjalną promocję – zestaw kanałów premium Canal+ Prestige przez pierwsze 3 miesiące za 0 zł (przy umowie na 12 miesięcy). Natomiast abonenci, którym kończy się umowa, mogą wybrać dostęp do jednego z dwóch serwisów premium (HBO lub Canal+) w prezencie na pół roku, decydując się na przedłużenie kontraktu.

Ze świątecznych promocji Vectry można skorzystać do 6 stycznia 2022 roku.

Zobacz: Plus rozdaje darmowe gigabajty na Mikołajki
Zobacz: Mikołajki w Orange Flex: użytkownicy sami wybrali prezent

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Vectra

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu