DAJ CYNK

Plus rozdaje darmowe gigabajty na Mikołajki (aktualizacja)

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Plus Mikołajki 10 GB za darmo

Dziś Mikołajki! Z Tej okazji klienci głosowych usług Plusa i Plusha mogą odebrać prezent w postaci darmowego pakietu internetowego o wielkości 10 GB.

Z promocji „Mikołajki” mogą skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych usług Plusa (MIX i na kartę) i Plusha. Wystarczy zalogować się do aplikację iPlus, a dla nowych użytkowników zarejestrować w niej, i w zakładce Usługi i pakiety w folderze INTERNET aktywować pakiet 10 GB na Mikołajki (Pakiet Mikołajkowy). Włączenie promocji zostaje potwierdzone wiadomością SMS. W przypadku ofert na kartę oraz Mix konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz jego dodatnia wartość (minimum 1 grosz), natomiast w przypadku ofert abonamentowych niezaleganie z płatnościami.

Zobacz: Plus zwraca gotówkę. Nawet 200 zł w nowej puli
Zobacz: Plus zapowiada zmiany w cennikach i usługach. Co nowego?

Pakiet 10 GB jest włączany na okres siedmiu dni dla klientów na kartę oraz Mix oraz do końca bieżącego cyklu bilingowego dla klientów abonamentowych. Mikołajkowy pakiet internetowy jest jednorazowy i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji mobilny Plus Online. Dzięki nie można zarządzać kontem klienta, a także mieć stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym czy aktualną ofertą operatora. Z poziomu aplikacji można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi, pozwala ona również na bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową oraz Działem Windykacji.

iPlus aplikacja

Z oferty można skorzystać do 12 grudnia tego roku. Więcej informacji o mikołajkowej promocji w Plusie i Plushu można znaleźć w regulaminie (wcześniejsza wersja regulaminu).

Aktualizacja:

Wygląda na to, że promocja Plusa okazała się problematyczna dla operatora. Klienci abonentowi Plusa zgłaszali, że nie widzą w aplikacji iPlus mikołajkowego pakietu. Teraz na Forum Plusa pojawiła się informacja, że to z powodu problemów technicznych:

Ze względów technicznych aktywacja pakietu 10 GB dla ofert abonamentowych została wstrzymana (aktualnie jest on niewidoczny w aplikacji iPlus). Za utrudnienia najmocniej przepraszam.

Wysłaliśmy pytanie w tej sprawie do biura prasowego Plusa i otrzymaliśmy potwierdzenie:

Niestety promocja „Mikołajki”, z przyczyn technicznych, została odwołana, a w jej miejsce uruchomiona została promocja „Mikołajki2” przeznaczona dla klientów ofert prepaid oraz mix, która działa na takich samych zasadach jak w przypadku promocji odwołanej.

Na stronie plus.pl pojawił się również komunikat dotyczący mikołajkowej promocji:

Informujemy, że na podstawie § 3 punkt 1. Regulaminu promocji „Mikołajki” z dniem 8.12.2021 promocja 10 GB na „Mikołajki” została odwołana z powodów technicznych.

Jednocześnie informujemy, że od 8.12.2021 do 12.12.2012 uruchamiamy promocję „Mikołajki2”, która będzie dostępna w ofercie na kartę i mix.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Jest też nowy regulamin, z którego wykreślono klientów abonamentowych (częściowo).

Zobacz: Prezent na Mikołaja — pomysły na ostatnią chwilę
Zobacz: Orange dla firm: zrób zdjęcie świątecznej choinki i wygraj smartfon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plus

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu