DAJ CYNK

Świąteczna paczka od T‑Mobile - pakiet 10 GB do odebrania w aplikacji Mój T‑Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7237

Z okazji nadchodzących świąt operator magentowej sieci przygotował dla swoich klientów niespodziankę. W aplikacji Mój T-Mobile znajdą oni dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB.

Klienci T‑Mobile otrzymali niedawno dostęp do nowej aplikacji mobilnej Mój T‑Mobile. Jak podaje operator, narzędzie to zostało zaprojektowane od podstaw wg najnowszych standardów (user experience, szata graficzna, silnik), dzięki czemu pozwala szybciej i łatwiej zarządzać usługami, sprawdzać potrzebne informacje związane z płatnościami oraz ustawiać automatyczne płatności - nawet 30 razy szybciej niż dzwoniąc do biura obsługi. To jednak nie wszystkie możliwości nowej aplikacji.

Przed świętami T-Mobile zachęca do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej, gdzie na użytkowników czeka świąteczna paczka - pakiet internetowy o wielkości 10 GB, do wykorzystania przez miesiąc. Z bonusu mogą skorzystać klienci indywidualni taryf głosowych T‑Mobile (abonamentowi, z taryfą Frii MIX oraz na kartę), a także abonamentowych typu data, którzy w dniach 12-20 grudnia zalogują do aplikacji Mój T‑Mobile i aktywują pakiet (zakładka Zarządzanie numerami > Numer telefonu > Internet > Zobacz dostępne paczki danych).

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników aplikacji, o ile nie zaktywowali go już uprzednio w ramach kampanii celowych.

Nowa wersja aplikacji mobilnej Mój T‑Mobile dostępna jest bezpłatnie i można ją pobrać ze sklepu Google Play (Android) lub AppStore (iOS).

Zobacz: Warunki oferty promocyjnej "10 GB na święta w aplikacji mój T-Mobile" dla Abonentów T-Mobile
Zobacz: Warunki oferty promocyjnej "10 GB na święta w aplikacji mój T-Mobile" dla Abonentów MIX
Zobacz: Warunki oferty promocyjnej "10 GB na święta w aplikacji mój T-Mobile" dla Użytkowników T-Mobile na Kartę

Zobacz: Nowa aplikacja mobilna "Mój T-Mobile" jest już oficjalnie dostępna dla wszystkich klientów operatora
Zobacz: Zmiany w zarządzie T-Mobile Polska. Nowe funkcje obejmą Agnieszka Rynkowska i Piotr Markowski
Zobacz: T-Mobile Polska prezentuje przyszłość jaka nas czeka dzięki 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu