DAJ CYNK

Zmiany w zarządzie T-Mobile Polska. Nowe funkcje obejmą Agnieszka Rynkowska i Piotr Markowski

11.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3923

Ważne 1

0

Agnieszka Rynkowska zostanie członkiem zarządu T‑Mobile Polska ds. B2B, natomiast Piotr Markowski będzie szefem Transformacji T‑Mobile Polska.

1 stycznia 2019 roku Agnieszka Rynkowska dołączy do Zarządu T‑Mobile Polska jako Dyrektor Pionu B2B. Agnieszka Rynkowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie. Przez ostatnie 5 lat związana była z Microsoft Sp. z o.o., gdzie pełniła funkcję Dyrektora Marketingu & Operacji i Członka Zarządu spółki, a wcześniej Dyrektora ds. Strategii Biznesowej. Była również zatrudniona w Philips Lighting S.A. jako Dyrektor Marketingu w rejonie Europie Środkowo-Wschodniej, odpowiadając za działalność na 17 rynkach. Wcześniej pracowała na różnych stanowiskach kierowniczych w Microsoft Sp. z o.o., Orange / PTK Centertel Sp. z o.o. i Ericsson Sp. z o.o.. Agnieszka Rynkowska posiada wykształcenie i doświadczenie zarówno w obszarze technologii, jak i zarządzania i marketingu. Ukończyła Politechnikę Warszawską, a także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu oraz The Chartered Institute of Marketing.

- Jestem bardzo zadowolony, widząc, że dołącza do nas tak doświadczony lider. Wieloletnie doświadczenie Agnieszki Rynkowskiej w zakresie technologii i marketingu sprawia, że idealnie pasuje ona do naszego zespołu. Jestem pewien, że z Agnieszką na czele Pion B2B może wnieść się na jeszcze wyższy poziom - powiedział Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska.

Od 9 miesięcy działalnością segmentu biznesowego T‑Mobile kieruje Dyrektor Pionu B2B Piotr Markowski, który będzie pełnił tę funkcję do 31 marca, jednocześnie wspierając Agnieszkę Rynkowską w ciągu pierwszych trzech miesięcy jej obecności w spółce. Po 1 kwietnia Piotr Markowski obejmie nowoutworzone stanowisko Transformation Officera, odpowiedzialnego za budowę doskonałości operacyjnej firmy oraz uproszczenie jej procesów, co w konsekwencji ma umożliwić stały wzrost satysfakcji klientów z usług i jakości obsługi. Transformation Officer będzie raportował bezpośrednio do Prezesa Zarządu T‑Mobile Polska.

- Piotr Markowski to niezwykle utalentowany i kompetentny menadżer, potrafiący sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Po osiągnięciu znakomitych wyników jako szef marketingu B2C, prawie rok temu podjął się zadania usprawnienia działalności naszego Pionu Biznesowego i także tam udało mu się osiągnąć sukces. Teraz chcemy powierzyć Piotrowi nowe strategiczne wyzwanie - dodał Andreas Maierhofer.

Zobacz: T-Mobile Polska prezentuje przyszłość jaka nas czeka dzięki 5G
Zobacz: T-Mobile zwiększa pojemność sieci w największych miastach w Polsce
Zobacz: Październikowe pomiary Internetu mobilnego serwisu RFBenchmark. T-Mobile znowu jest liderem

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu