DAJ CYNK

Samsung Galaxy Z Flip4 ze zwrotem do 4500 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung zachęca do kupna rozkładanego smartfonu Galaxy Z Flip4, kusząc dwoma okazjami. Dzięki akcji Odkup można otrzymać do 4500 zł zwrotu za stary telefon.

Wrześniowe promocje Samsunga na Galaxy Z Flip4 to dwie okazje – pierwsza z nich pozwala kupić smartfon „za mniej niż 7 zł dziennie” i zyskać bezpłatne roczne ubezpieczenie Samsung Care+

W praktyce chodzi o Galaxy Z Flip4 z pamięcią 128 GB, który standardowo kosztuje w sklepie producenta 5149 zł. Wybierają nową promocję, nabywca będzie spłacał telefon w 26 ratach po 198 zł, na podstawie czego Samsung sobie sprytnie policzył, że oznacza to wydatek 7 zł dziennie. Dodatkową korzyścią jest roczne ubezpieczenie Samsung Care+, które oznacza bezkosztową naprawę w ciągu 12 miesięcy w razie zdarzenia losowego, nieobjętego gwarancją. Dotyczy to także uszkodzeń spowodowanych działaniem wody, a gdy smartfon nie nadaje się do naprawy, można dostać nowy.

Samsung Galaxy Z Flip4 ze zwrotem do 4500 zł

Posiadacze starszych, niechcianych już smartfonów – nie tylko Samsunga, ale innych producentów, nawet tych mniej popularnych – mogą się ich pozbyć, korzystając z najnowszej odsłony promocji Samsung Odkup. Maksymalna kwota zwrotu za taki sprzęt wynosi 4500 zł, przy założeniu, że nowym smartfonem będzie Galaxy Z Flip4 lub Galaxy Z Fold4.

Promocja Samsung Odkup potrwa do 30 września i obejmuje smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4 zakupione u wybranych partnerów handlowych – są to głównie duże markety i sklepy internetowe z elektroniką, a ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta.  

Organizatorem akcji Odkup jest firma Foxway. Aby skorzystać z promocji należy kupić smartfon w trakcie trwania promocji, a następni aktywować urządzenie do dnia 9 października i do 16 października pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny. Trzeba także wypełnić formularz Odkup dostępny w aplikacji Samsung Members w terminie do 16 października.

Na stronie https://samsungodkup.foxway.tech można dokonać weryfikacji, czy model smartfonu, który posiadamy, kwalifikuje się do odsprzedaży w promocji. Kwota odkupu zostanie przelana na konto uczestnika w ciągu 10 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego smartfonu.

Zobacz: Samsung Galaxy A53 taniej o 420 zł. Takie rzeczy tylko w T-Mobile
Zobacz: Kup Samsunga Galaxy Z Flip4 w T-Mobile, a 6 rat dostaniesz gratis

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung