DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange na kartę: bez limitu i 5 GB w prezencie. A na walentynki kolejne 5 GB

Dodane przez: Mieszko

Orange na kartę: bez limitu i 5 GB na pięć dni w prezencie na tłusty czwartek

Każda okazja jest dobra dla operatorów, by mogli obdarować klientów darmowym pakietem gigabajtów lub innymi bonusami. W tłusty czwartek Orange przygotował dla użytkowników ofert na kartę pięciodniową promocję na bezpłatny dostęp do usług bez limitu i paczki GB.

„Tłusty czwartek” to promocja skierowana do użytkowników taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę oraz abonentów oferty Zetafon w tych taryfach.  Korzystając z tej okazji, klient pomarańczowej sieci może przez pięć dni cieszyć się bezpłatnym dostępem do usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB”. Oznacza to nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz paczkę 5 GB na internet. Jest też dodatkowe 0,53 GB na dane w roamingu w Strefie 1.

Zobacz: Na walentynki Orange opłaci 2 raty za telefon. Wciąż można zgarnąć 20 GB

Oferta jest dostępna od dziś, 11 lutego, do 14 lutego 2021 roku – do końca tego dnia można odebrać tłustoczwartkowego bonusa. Po aktywacji będzie można z niego korzystać przez 5 pełnych dni do godz. 23:59:59.

Orange na kartę: bez limitu i 5 GB na pięć dni w prezencie na tłusty czwartek

Aby aktywować promocyjną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB” należy zalogować się do aplikacji mobilnej Mój Orange i w zakładce Dla Ciebie wysłać SMS-a wygenerowanego przez aplikację. 

Z promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy już mają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej. Bonus nie obejmuje też klientów taryfy Zawsze bez limitu.

Jak donoszą Czytelnicy w komentarzach, promocję można także aktywować za pomocą SMS-a o treści TLUSTY, wysłanego na numer 364.

Zobacz: Happy Hours w aplikacji Mój Orange. Trzeba się spieszyć, bo to tylko dwie godziny!

Walentynkowe 5 GB dla korzystających z Mój Orange 

Operator przygotował także specjalną promocję na walentynki. Użytkownicy, którzy zalogują się (swoim adresem mailowym) w tym dniu do aplikacji Mój Orange – w prezencie mogą odebrać dodatkowy pakiet 5 GB na 5 dni do wykorzystania w kraju. Wystarczy wejść w sekcję „Dla Ciebie” i w opisie promocji kliknąć przycisk „Wyślij SMS-a”, a potem czekać na dodatkowe gigabajty.  Z promocji walentynkowej będzie można skorzystać dopiero i tylko 14 lutego.

Aktualizacja: 

Orange ruszył już z promocją na walentynki. Można z niej skorzystać w aplikacji Mój Orange albo wysyłając SMS na numer 80880 o treści „walentynki”. Bonus można odebrać tylko 14 lutego do końca dnia. Środki z  pakietu będą ważne 5 dni od aktywacji.

Zobacz: Orange: wypróbuj bezpłatny dostęp do 5G. Kto może skorzystać z tej oferty?
Zobacz: Orange za miesiąc zamknie wybrane usługi na kartę: kumulację okresu ważności konta, minipakiety, pakiety 1000 minut i inne 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orage, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu