DAJ CYNK

Orange: wypróbuj bezpłatny dostęp do 5G. Kto może skorzystać z tej oferty?

Dodane przez: Mieszko

Orange: wypróbuj bezpłatny dostęp do 5G

Od dziś klienci Orange korzystający z mobilnych planów abonamentowych mogą wypróbować bezpłatny dostęp do sieci 5G. Darmowym #hello5G będzie można się cieszyć do końca kwietnia.

Aby włączyć możliwość bezpłatnego dostępu do 5G w Orange, wystarczy zalogować się do swojego konta abonenckiego w aplikacji Mój Orange lub za pomocą strony internetowej Orange Polska. Następnie, z menu wybrać „Pakiety i usługi”, kliknąć w zakładkę „Internet” oraz aktywować „Możliwość korzystania z 5G”.

Zobacz: Orange Polska: już 25 modeli urządzeń może korzystać z #hello5G

Z promocji mogą skorzystać klienci posiadający wybrane oferty indywidualne lub plany dla firm. Są to:

  • Plan Mobilny 35, 45 i 55 (klienci korzystający z Planu Mobilnego 75 mają możliwość korzystania z #hello5G już od startu tej sieci, 1 lipca 2020 roku),
  • Plan Komórkowy,
  • Orange Love, Orange Love Mini i Standard,
  • Orange Love Extra lub Premium, zakupione przed 11 marca 2020 roku (klienci, którzy zdecydowali się na zakup tych pakietów 12 marca lub później, mogą już korzystać z #hello5G),
  • Plan Firmowy S i M (przedsiębiorcy korzystający z Planów Firmowych L i XL mogą już korzystać z #hello5G) oraz oferta Dla Firm.

Zobacz: Orange teraz już będzie blokować IMEI. Sprawdź smartfon, zanim go kupisz z drugiej ręki

Dostęp będzie aktywny do 30 kwietnia 2021 roku. Po tym terminie dostęp do 5G dla użytkowników ofert nieobejmujących tej funkcji automatycznie wygaśnie. Klienci korzystający z Planu Mobilnego 75, Orange Love Extra i Premium zakupionych 12 marca 2020 roku lub później oraz Planów Firmowych L i XL będą mogli korzystać z 5G jak dotychczas.

Z promocyjnego dostępu do #hello5G mogą korzystać klienci znajdujący się w zasięgu sieci 5G w Orange, dysponujący jednym z blisko 40 urządzeń współpracujących z tą technologią oraz korzystający z karty SIM 4G LTE (USIM) lub wirtualnej karty eSIM. 

W zasięgu 5G w Orange jest już ponad 6 mln użytkowników, m.in. w Łodzi, Katowicach, Warszawie czy Gdańsku.

Zobacz: Orange #hello5G rusza w Trójmieście
Zobacz: Nowości w Orange na kartę: #hello5G i Social Pass w usłudze bez limitu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu