DAJ CYNK

Nowości w Orange na kartę: #hello5G i Social Pass w usłudze bez limitu

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę usługą bez limitu #hello5g Social Pass

5G powoli wchodzi do Polski, za czym podążają także odpowiednie oferty operatorów. Orange dodał swoje #hello5G do usługi bez limitu w ofercie na kartę, razem z opcją Social Pass.

39 zł na 31 dni – nowa oferta Orange na kartę

Propozycja, którą przygotował Orange, to gratka dla fanów nowej technologii 5G, dla osób sporo korzystających z Internetu czy miłośników social mediów. Za 39 zł mają oni przez cały miesiąc do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, pakiet 20 GB w kraju, ale też dostęp do #hello5G i Social Pass. W ramach Social Pass klienci mogą korzystać, za darmo i bez ograniczeń danych, z najpopularniejszych komunikatorów oraz serwisów społecznościowych, takich jak: TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram i Parrot One. Może to stanowić spore udogodnienie i oszczędność dla użytkowników, którzy nie muszą wykorzystywać swojego pakietu danych, kiedy przeglądają serwisy społecznościowe.

Zobacz: Nowe startery Orange Free na kartę: „Bez limitu + 15 GB” za 15 zł
Zobacz: Orange: 2 GB internetu za gole. Czy będą następne?

Szybki transfer w ramach #hello5G, dostępny w ofercie prepaid dla osób korzystających z nowej usługi bez limitu, pozostających w zasięgu tej sieci, uruchomi się automatycznie użytkownikom posiadającym telefon lub tablet współpracujący z 5G wraz z aktualnym oprogramowaniem oraz odpowiednią kartę SIM (4G LTE – USIM lub eSIM). Informacje o tym, jak skorzystać z sieci #hello5G oraz listę urządzeń, które ją obsługują, można znaleźć pod tym adresem.

5 GB ekstra za 5 zł

Nową ofertę na kartę można łatwo dopasować do swoich potrzeb. W każdej chwili podczas korzystania z usługi bez limitu z 5G i Social Pass można dokupić dodatkowe 5 GB za 5 zł. Takich zakupów może być dowolna liczba, w każdym momencie, a dodatkowe gigabajty sumują się z bazowym pakietem. Po jego całkowitym wykorzystaniu środki na koncie będą chronione poprzez ograniczenie prędkości transferu.

W Orange na kartę w usługach bez limitu wszystkich obowiązują te same zasady i wielkości pakietów gigabajtów. Są one niezależne od stażu, wersji usługi czy kolejnego odnawiania. Aby uruchomić nową usługę, wystarczy wysłać SMS aktywujący z odpowiednią komendą wybranej opcji:

Orange na kartę 5G

Więcej informacji o nowej ofercie w Orange na kartę można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Play: świąteczna obniżka dla przenoszących numer. Abonament tańszy o 15 zł
Zobacz: PGE buduje nowoczesną sieć łączności LTE 450

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu