DAJ CYNK

Nowe startery Orange Free na kartę: „Bez limitu + 15 GB” za 15 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Free na kartę nowe startery bez limitu 15 GB 15 zł

Pomarańczowy operator przygotował limitowaną serię starterów Orange Free na kartę z 50% upustem w pierwszym miesiącu. W ten sposób za 15 zł można mieć nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz nawet 15 GB Internetu.

Nowy starter w taryfie Orange Free na kartę daje użytkownikom 50% zniżki w pierwszym miesiącu użytkowania. Jak to działa? W taryfie Orange Free na kartę, po każdym doładowaniu, automatycznie otrzymuje się pakiet darmowych gigabajtów, które sumują się z GB z usługi bez limitu. Za 30 zł miesięcznie, po włączeniu usługi bez limitu, można bez ograniczeń rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować. Dostaje się też 30 GB na Internet: 15 GB po zasileniu i 15 GB z usługi bez limitu.

Zobacz: Orange: 2 GB internetu za gole. Czy będą następne?
Zobacz: Święta w Orange to moc prezentów pod choinkę

Z nowym starterem pierwszy miesiąc będzie kosztował tylko połowę regularnej ceny, o której zostało wspomniane wyżej, czyli 15 zł. Aby uruchomić dodatkową promocję –50%, wystarczy wysyłać wiadomość SMS o treści CYKL pod numer 816. Po upływie czasu usługa odnowi się automatycznie za 30 zł na 31 dni.

Jak chwalą się Pomarańczowi, usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB” za 15 zł to obecnie jedyna taka oferta na rynku wśród największych operatorów sieci komórkowych. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie. Sam starter można kupić za 5 zł, a w bonusie po aktywacji otrzymuje się 6 GB na start (ważne 14 dni).

Orange Free na kartę starter

Użytkownicy mogą też zwiększać bonusy GB i dopasowywać ich wielkość do swoich potrzeb, przedłużając czas ważności karty i stale ciesząc się darmowym Internetem po każdym doładowaniu. Do dyspozycji klientów pozostają nadal popularne usługi i promocje dostępne w Orange Free na kartę, takie między innymi jak bonus 6 GB na start, darmowe rozmowy i SMS-y ze wszystkimi w Orange (Za darmo w Orange), pakiety internetowe czy „Konto Ważne Rok”. Więcej ofert dla Orange na kartę można znaleźć na stronie orange.pl.

Zobacz: Plus: świąteczne promocje na urządzenia. Taniej smartfony Galaxy i Oppo, głośniki w prezencie
Zobacz: Play: rozwiązanie umowy przez infolinię

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange