DAJ CYNK

Orange Polska: już 25 modeli urządzeń może korzystać z #hello5G

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7016

Orange #hello5G 25 urządzeń

1 lipca Orange uruchomił ofertę #hello5G, czyli usługi z wykorzystaniem technologii 5G. Pomarańczowy operator ma po 4 miesiącach 25 urządzeń, które mogą korzystać z sieci najnowszej generacji.

W zasięgu pomarańczowego #hello5G mieszka 6 mln osób, między innymi w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dostęp do usług 5G mają już użytkownicy Orange Love Extra i Premium, Planu Mobilnego 75 i Planu za 80 zł w Orange Flex. Duże paczki danych oraz Video Pass, czyli dostęp do 15 platform wideo bez uszczuplania posiadanego pakietu, pozwalają komfortowo korzystać z szybkiego Internetu mobilnego.

Zobacz: #hello5G - Orange rusza z łącznością 5G
Zobacz: Dał nam 5G mimo odwołania aukcji. Jak działa DSS? Wyjaśniamy to na przykładzie #hello5G w Orange Polska

Orange #hello5G zasięg

Jaki smartfon do 5G? Wybór jest coraz większy

Zgodnie z zapowiedzią Orange, #hello5G jest dostępna na coraz to nowszych urządzeniach. Dziś z #hello5G można korzystać za pomocą 25 modeli. Pomarańczowi chwalą się, że pod tym względem to najbardziej dostępna sieć 5G w kraju.

Wśród sprzętów polecanych do 5G w Orange można znaleźć topowe, popularne modele z różnych przedziałów cenowych, jak na przykład tegoroczne nowości z rodziny Samsung Galaxy S20 i Galaxy Note20 5G, tablet Galaxy Tab S7+ 5G czy serię Xiaomi Mi 10 5G. Z #hello5G współpracują też najnowsze premierowe smartfony: iPhone 12 oraz iPhone 2 Pro, Motorola RAZR 5G, Mi 10T Pro 5G i Mi 10T 5G. Są też zegarki, takie jak Apple Watch, czy urządzenia Samsung Galaxy Watch.

Jeszcze w listopadzie z 5G od Orange będą mogli skorzystać użytkownicy kolejnych modeli wprowadzanych na rynek, takich między innymi jak iPhone 12 Mini czy iPhone 12 Pro Max.

Szczegółowe informacje o tym, jak korzystać z sieci #hello5G oraz aktualną ofertę urządzeń, które ją obsługują, można znaleźć na stronie orange.pl. Dostępna jest tam również porównywarka telefonów i urządzeń, a także usługa, dzięki której można odsprzedać używany telefon. Można z tego skorzystać w każdym salonie Orange, w całym kraju, a także online, za pośrednictwem strony orangerecykling.pl.

Zobacz: Wyniki Orange po 3Q2020: świetny kwartał dla światłowodu i usług mobilnych
Zobacz: eSIM w Orange Polska: już ponad 60 tys. użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu