DAJ CYNK

Orange Flex rozdaje darmowe gigabajty za polecanie oferty

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex program poleceń dwa lata darmowe gigabajty

Orange Flex świętuje 2 lata programu Polecaj – Zarabiaj. Z tej okazji przyszedł czas na małe podsumowanie oraz niespodziankę dla tych, którzy polecają ofertę i aplikację Flex.

Rekordy w Polecaj – Zarabiaj

Obecnie 14% użytkowników aplikacji Orange Flex poleciło ofertę swoim bliskim i znajomym przy użyciu kodu polecającego. Średnio jeden użytkownik polecając Flexa „ściągnął” do aplikacji 2 osoby. Rekordzistka skutecznie poleciła ofertę Orange Flex aż 807 razy. Okazuje się, że klienci, którzy przychodzą do Orange Flex przy użyciu kodu polecającego, są bardziej przywiązani do oferty.

Zobacz: Orange Flex: 250 GB za darmo dla studentów
Zobacz: Orange wprowadza „Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii”

Orange Flex świętuje 2. urodziny programu Polecaj – Zarabiaj razem ze swoimi użytkownikami. Osoby, które do tej pory skutecznie poleciły Flexa przynajmniej raz, otrzymają specjalny kod na dodatkowe 10 GB na 30 dni. Pakiet można aktywować do 30 września 2021 roku.

Dlaczego opłaca się polecać Orange Flex?

Osoby, które będą skutecznie polecać pomarańczową sieć komórkową w aplikacji, mogą liczyć na dodatkowe bonusy, na przykład ekstra paczki gigabajtów za 5. i 10. polecenie. Do zgarnięcia jest też w sumie 100 zł. Osoba polecająca zgarnia 70 zł, a nowy użytkownik 30 zł – po miesiącu korzystania z usługi.

Zobacz: T-Mobile: kup smartfon Realme i zgarnij bezprzewodowe słuchawki gratis
Zobacz: Play ujawnia kolejną listę miejscowości z fioletowym 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Thomas Millot / Unsplash

Źródło tekstu: Orange