DAJ CYNK

Nowe zasady roamingu dla klientów a2mobile

15.06.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23534

Ważne 5

2

Od 15 czerwca Aero2 wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii i Islandii.



Od 15 czerwca Aero2 wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii i Islandii.

Zasada "W Unii jak w domu" w a2mobile oznacza, że klienci nie będą ponosili podczas swoich zagranicznych podróży dodatkowych opłat za korzystanie z połączeń głosowych, SMS, MMS i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.
Zasady takie zostają wprowadzone dla użytkowników obu ofert promocyjnych: Pakiety 3w1 i Niewyczerpalne Pakiety.





Natomiast podstawowe stawki usług w cenniku w roamingu lub w ofercie "Pakiety 3w1 + dodatkowe" są następujące:

  • 0,18 zł za minutę połączenia wychodzącego,
  • 0 zł za minutę połączenia przychodzącego,
  • 0,18 zł za wysłaną wiadomość SMS,
  • 0,18 zł za wysłaną wiadomość MMS,
  • 0,18 zł za 1 MB transferu.

Opłaty jednostkowe w ofercie "Niewyczerpalne Pakiety" są następujące:
  • 0,10 zł za minutę połączenia wychodzącego,
  • 0 zł za minutę połączenia przychodzącego,
  • 0,10 zł za wysłaną wiadomość SMS,
  • 0,10 zł za wysłaną wiadomość MMS,
  • 10 zł za 1 GB transferu w okresie od 15 czerwca do 14 lipca 2017 r.
  • 0,04 zł za 1 MB transferu w okresie od 15 lipca do 14 września 2017 r.

Zobacz: a2mobile - oferta "Roaming międzynarodowy"

Źródło tekstu: Aero2, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~bozydar
0

2017-06-18 16:16:10

@30 czyli jeśli korzystam z neta w a2 np. w Hiszpani to ile mnie wychodzi?

Odpowiedz

49. ~Pączek
0

2017-06-17 16:19:20

46. Trzeba dzwonić do operatora i reklamować usługę. Musi być wszędzie w ramach pakietu. Nieważne czy dzwonimy do Polski czy do Niemiec czy to do Holandii (oczywiście piszę o roamingu)

Odpowiedz

48. ~Ja
0

2017-06-17 09:32:41

*32 w lebara tez to bylo dostepne od dawna.nieraz mozna bylo kupic zestaw tel+karta za np 14,99 eur w ktorym sim byl zaladowany za 15 lub 20 eur

Odpowiedz

47. ~Ja
0

2017-06-17 09:26:24

*32 juz od dawna,ja tez z tego korzystalem kiedys w nl a najczesciej kupowalem telefony w kijkshop bo mieli tanio i wersje bez simlockow.

Odpowiedz

46. ~Dzordz
0

2017-06-17 08:49:12

Zdaje się, że jest to skonstruowane tak. Jak z a2mobile w DE dzwonisz na polski numer nie płacisz. Jak dzwonisz na Strefę 1 (bez PL) to placisz 10gr za min.

Odpowiedz

45. ~lucas77
0

2017-06-17 00:00:07

Witam.Dzisiaj korzystałem za a2 mobile w Niemczech.Mam niewyczerpalne rozmowy i Internet.Rozliczyli wychodzące po 10gr.Po interwencji w BOK pani stwierdziła że błąd techniczny i ma dzwonić do mnie za dwa dni.Po godzinie rozliczenie ok.ale konto pozostało nie rozliczone.Coś tu nie gra.

Odpowiedz

44. ~fał-we
0

2017-06-16 21:58:52

Krótkie pytanie: czy te limity dotyczą ilości danych lub minut "w pakiecie" czy też jest limit minut i danych, co do których stosuje się stawkę FUP (4 gr / 1MB), a ponadto 18 gr/MB?

Odpowiedz

43. ~Marek.
1

2017-06-16 21:40:37

Dokładnie jest tak, mieszkam w terenie przygranicznym, zalogowałem się ręcznie do czeskiego O2 i zadzwoniłem na czeską komórkę i co nic mnie nie skasowało

Odpowiedz

42. ~Grzegorz
0

2017-06-16 20:22:16

40. Co ty piszesz.....!!!!! GłupotyNie prawdą jest to że będąc w roamingu ograniczeni jesteśmy tylko do numerów krajowych (polskich)Jeśli jesteśmy w roamingu strefy 1 wtedy dzwonimy wg swojego krajowego planu taryfowego. Posiadając minuty bez limitu wtedy nieważne gdzie dzwonimy. Czy to Z Niemiec do Polski czy z Niemiec do Portugalii Nie zapłacimy NIC.Inna sprawa są rozmowy międzynarodowe. Będąc w Polsce i dzwoniąc do Niemiec wtedy łapiemy się w rozmowy międzynarodowe. Logiczne.

Odpowiedz

41. ~inker
0

2017-06-16 19:58:59

i pamiętajmy, że Szwajcaria nie jest w uni i ni należy do uni gospodarczej i będąc w niej nie mamy roamingu jak w kraju a po staremu to wyjątek bardzo ważny

Odpowiedz

40. ~inker
0

2017-06-16 19:56:29

Nowe przepisy tylko tyczą się numerów w roamingu jesli dzwonimy będąc z a granicą na inne polskie numery ale nie na numery innych krajów tak samo i w niemczech i wszędzie oni jak zadzwonią na polski także zapłaca a na swoje dzwoniąc w polsce nie . Nowy roaming nie działa na numery niekrajowe o tym trzeba wiedzieć dzwoniąc bo można sobie rachunek naciągnąc niezły niewiedza jak zadzwonimy tam na jakiś ich numer.

Odpowiedz

39. ~inekr
0

2017-06-16 19:52:52

37. ~Marek. 2017-06-16 18:10:34 host: user-5-173-144-143.play-internet.pl~Marek. 2017-06-16 18:10:34 Jak jesteś w niemczech z polską kartą to połączenia na całą Unię so rozliczane jak w kraju czyli np nicTo jest nieprawda tylko jeśli dzwonimy na polskie numery jak zadzwonisz na pierwszy lepszy numer komórkowy nie polski pobierze ci opłatę jak za połączenie międzynarodowe. tak działa nowe prawo nie dotyczy rozmów na inne numery niż krajowe.

Odpowiedz

38. ~Nikola
0

2017-06-16 18:53:47

Witam wczoraj połączyłem się z internetem sieci a2mobile w Norwegi i pobrało mi 1zł za 2MB danych o co tu chodzi ?Posiadam taryfę niewyczerpalne wszystko.

Odpowiedz

37. ~Marek.
0

2017-06-16 18:10:34

Jak jesteś w niemczech z polską kartą to połączenia na całą Unię so rozliczane jak w kraju czyli np nic

Odpowiedz

36. SirmarK
0

2017-06-16 14:33:25

#33. ale to jest pytanie? Czy taką stawkę ci naliczyło?

Odpowiedz