DAJ CYNK

Nowe plany stacjonarne Orange TP

LuiN

Taryfy, promocje, usługi

Od 26. września dostępne są trzy nowe plany taryfowe telefonii stacjonarnej Orange TP w cenie od 32,36 zł do 49 zł (mowa na 24 mies.). Dwa z nich mają w pakiecie nielimitowane rozmowy międzynarodowe.

Od 26. września dostępne są trzy nowe plany taryfowe telefonii stacjonarnej Orange TP w cenie od 32,36 zł do 49 zł (mowa na 24 mies.). Dwa z nich mają w pakiecie nielimitowane rozmowy międzynarodowe.

Plan Na Każdy Dzień w cenie od 49 zł zawiera nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, USA, Kanadzie i Australii przez 24 godziny na dobę, a do tego nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady przez 24 godziny na dobę. Ceny za minutę połączenia na krajowe numery komórkowe zaczynają się od 30 gr. Opłaty naliczane są sekundowo po pierwszej minucie połączenia, nie ma opłaty za inicjację połączenia.

Plan Na Każdy Wieczór i Weekend w cenie od 41,46 zł zapewnia nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, USA, Kanadzie i Australii od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy, a także nielimitowane rozmowy na komórki do USA i Kanady od 18:00 do 08:00 oraz w weekendy. Ceny za minutę połączenia na krajowe numery komórkowe zaczynają się od 30 gr. Opłaty naliczane są sekundowo po pierwszej minucie połączenia, nie ma opłaty za inicjację połączenia.

Plan Na Każdą Kieszeń kusić ma przede wszystkim niską opłatą abonamentową - od od 32,36 zł. Jedna minuta połączenia na polskie numery stacjonarne kosztuje 20 gr, a koszty połączeń na krajowe numery komórkowe zaczynają się o 30 gr za minutę. Opłaty naliczane są sekundowo po pierwszej minucie połączenia, nie ma opłaty za inicjację połączenia.

Ceny abonamentów różnią się w zależności od okresu zobowiązania. Najniższe (wymienione w wiadomości) dotyczą umowy na 24 mies.

Zobacz: regulamin oferty (plik .pdf; 274 kB).

Ankieta
18%
21%
15%
10%
29%
7%

Wszystkich głosujących: 338Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł