DAJ CYNK

myPhone 1075 za 89 zł w Biedronce

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10203

W ofercie sklepów Biedronka pojawił się kolejny model myPhone'a. Tym razem jest to prosty telefon myPhone 1075 z serii Simple Life.

W ofercie sklepów Biedronka pojawił się kolejny model myPhone'a. Tym razem jest to prosty telefon myPhone 1075 z serii Simple Life.

myPhone 1075, to telefon skierowany głównie do starszych osób. Posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala, aparat VGA, radio FM działające bez konieczności podpinania słuchawek, a także możliwość odtwarzania plików MP3 i gniazdo na karty pamięci. Akumulator o pojemności 700 mAh można naładować za pomocą stacji dokującej dołączanej do zestawu. Menu telefonu jest w pełni konfigurowalne i pozwala na pozostawienie w nim tylko niezbędnych pozycji, co ułatwi starszym osobom korzystanie z urządzenia. Dodatkowo na obudowie znalazł się przycisk SOS. Telefon jest objęty 36-miesięczną gwarancją producenta.

Wraz z telefonem klienci otrzymają starter sieci tuBiedronka. Na starterze znajduje się kwota 5 zł, ważna przez 14 dni od momentu aktywacji karty.

Promocja potrwa od 15 grudnia, do wyczerpania zapasów, ale nie później niż do 31 czerwca 2015 roku. Ilość dostępnych telefonów jest ograniczona.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: myPhone; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu