DAJ CYNK

Internet Tu i Tam w Orange

24.04.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13430

Ważne 4

5

Orange wystartował z zapowiadaną ofertą domowego i mobilnego internetu w jednym pakiecie - Internet Tu i Tam.

Orange wystartował z zapowiadaną ofertą domowego i mobilnego internetu w jednym pakiecie - Internet Tu i Tam.

W skład pakietu dla klientów indywidualnych wchodzi Neostrada, czyli domowy internet w wybranej opcji prędkości (do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s) oraz internet mobilny Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych 5 GB. Klienci mogą także wybrać opcję zawierającą FunPack, czyli pakiet zawierający oprócz Neostrady także telewizję Orange TV oraz telefon domowy.

Dla klientów biznesowych operator przygotował Internet Tu i Tam z Neostradą oraz internetem mobilnym Business Everywhere w pakiecie Mini, również z 5 GB danych do wykorzystania co miesiąc.

Użytkownicy pakietu otrzymają tablet FunTab 8.0 oraz router Huawei 5220 do internetu mobilnego. Za każde z tych urządzeń zapłacić trzeba będzie 1 zł.

Poniżej szczegóły cenowe nowej oferty. Ceny dotyczą umowy na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Neostrada + internet mobilny FunPack + internet mobilny
prędkość Neostrady do 10 Mb/s do 20 Mb/s do 80 Mb/s do 10 Mb/s do 20 Mb/s do 80 Mb/s
transfer Neostrady nielimitowany nielimitowany
transfer internetu mobilnego 5 GB 5 GB
abonament 69,90 zł 79,90 zł 79,90 zł 90,90 zł 99,90 zł 99,90 zł

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
23. ~zax
0

2014-05-05 18:08:50

A co to za tablet?Nigdzie nie ma nawet wzmianki o parametrach - z infolini wynika że to 7,85" dual core 1 ghz 1 GB ram i tyle...

Odpowiedz

22. ~oneoneone
0

2014-04-30 15:43:38

A jak mam FunPackHD ( wkrótce się kończy umowa ), to mogę skorzystać z tej oferty ?.

Odpowiedz

21. ~
0

2014-04-26 12:07:21

Plus opłata za telefon.

Odpowiedz

20. ~Mondi
0

2014-04-25 18:06:36

@10. Co ma do rzeczy sam mobilny internet tylko SIM do Orange "Internet Tu i Tam"? Przecież Orange Internet Tu i Tam to pakiet złożony z kilku usług, oferujący większą funkcjonalność niż sam mobilny net only SIM! Nawet z opłatą za utrzymanie łączą "Internet Tu i Tam" w większości przypadków wychodzi korzystniej niż ostatnia oferta twojego ukochanego T. Stacjonarnie stabilny internet bez limitu danych, plus uzupełniająco net mobilny - np. Na wyjazdy wakacyjne.

Odpowiedz

19. ~tom3
0

2014-04-25 09:59:01

@5 jest funtab 8 :)

Odpowiedz

18. ~mirekb
0

2014-04-25 07:57:06

jak na orange to i tak niezle..gdyby neo do 20mbs i 5gb mobilnego bylo za 50zl to chyba bym nie uwierzyl

Odpowiedz

17. ~Calm7
0

2014-04-24 23:26:15

16). Nie ma szans, reklama to tylko część oferty.

Odpowiedz

16. ~sprawiedliwy
1

2014-04-24 23:21:24

UKE i UOKiK powinien zająć się reklamami Neostrady gdzie nic nie mówi się o opłatach za utrzymanie łącza

Odpowiedz

15. ~elf
1

2014-04-24 22:50:21

@12. Podaj linka do tej oferty t-mobile. Jaka też tam jest prędkość na łączu stacjonarnym i jaki limit? Sam na łączu stacjonarnym 6 GB robię w 3 dni (+ kolejne GB inni lokatorzy w mieszkaniu).

Odpowiedz

14. ~
1

2014-04-24 21:59:32

@12 nie zapominaj że te 5 gb to tylko dodatek do neostrady za 100zł np ja miałbym neostrade do 80mb za 2zł tablet i modem i te 5 gb więc jest ok, teraz płace 100zł za 40mb

Odpowiedz

13. ~
1

2014-04-24 20:32:49

Masz. Dla nowych bez modemu. http://www.orange.pl/kid,4003445680,id,4003459907,article.html

Odpowiedz

12. ~
-1

2014-04-24 20:25:06

11,gdzie jest taka sama ? za 70 zł 5 gb + 30 zł utrzymanie lini brzuchów prezesów czyli 100 zł za 5 gb ? no super oferta, w T, 6 gb jest zaledwie za 20 zł i żadnych kosztów więcej,więc przestań bredzić

Odpowiedz

11. ~
1

2014-04-24 20:06:43

@9 Mówię, że jesteś ślepy. Ta lepsza oferta TM jest na 24 miesiące. Na 12 tu i tu jest praktycznie taka sama.

Odpowiedz