DAJ CYNK

Promocja w Huawei AppGallery: pobierz AutoMapę i korzystaj z map Europy przez miesiąc za darmo

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10660

Huawei AppGallery promocja AutoMapa miesiąc za darmo

Użytkownicy smartfonów firmy Huawei, którzy pobiorą aplikację AutoMapa ze sklepu AppGallery, mogą przez miesiąc za darmo korzystać z map Europy. Bezpłatne mapy można aktywować do 31 sierpnia tego roku.

Huawei rozszerzył dotychczasową ofertę, czyli bezterminowy i bezpłatny dostęp do nawigacji i map Polski AutoMapa dla smartfonów z HMS oraz 30-dniowy dostęp dla modeli z GMS, o miesięczny dostęp do map Europy dla wszystkich urządzeń marki. Aby go otrzymać, wystarczy pobrać z AppGallery lub otworzyć na smartfonie Huawei aplikację AutoMapa, następnie przejść do ustawień, wejść w zakładkę „Kup/aktualizuj”, a następnie „Zarządzaj licencją” i „Europa, Pierwszy miesiąc gratis”. Bezpłatny, 30-dniowy dostęp do map Europy można aktywować do 31 sierpnia 2020 roku.

Zobacz: EMUI 11 coraz bliżej. Huawei potwierdza swoje plany
Zobacz: Witaj Huawei P40 Pro+, żegnaj lustrzanko!

Nabywcy najnowszych urządzeń marki z Huawei Mobile Services, w tym smartfonów z Huawei P40, Huawei P40 Pro, Huawei P40 Pro+, Mate 30 Pro czy atrakcyjnych cenowo modeli Huawei  Y6p i Huawei Y5p, już od maja mogą korzystać z bezterminowego, bezpłatnego dostępu do nawigacji i map Polski w aplikacji AutoMapa. Warunkiem jest pobranie aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery.

Użytkownicy starszych urządzeń marki, opartych o Google Mobile Services, otrzymują natomiast 30 dni bezpłatnego dostępu do map Polski i nawigacji w aplikacji AutoMapa – również za pobranie jej z AppGallery.

Aplikacja AutoMapa jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy smartfonów i tabletów opartych na HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

Zobacz: 90 dni darmowej muzyki, rabaty w aplikacjach – nowa akcja w Huawei AppGallery
Zobacz: Płacąc w grze pobranej z Huawei AppGallery, odzyskamy wydatki w postaci Punktów Huawei

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu