DAJ CYNK

Darmowe gigabajty po doładowaniu w T-Mobile

16.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3835

Ważne 3

8

Nowa oferta "Darmowe GB po doładowaniu" od T-Mobile to nowa propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty.



Nowa oferta "Darmowe GB po doładowaniu" od T-Mobile to nowa propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić starter za 5zł z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start. Po doładowaniu konta wybraną kwotą przedłużona zostanie ważność karty. W zależności od kwoty doładowania może to być od 30 (przy doładowaniu od 5 złotych) do 150 dni (przy doładowaniu od 200 złotych).

Oferta "Darmowe GB po doładowaniu" i startery 7 GB na start będą pojawiały się sukcesywnie na półkach od 17 sierpnia 2018 roku.

Wartości bonusów po doładowaniu wyglądają następująco.



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
63. ~Renata
0

2018-08-24 10:56:12

Każdy chce jakoś przyciągnąć klienta, ja się z Virgin Mobile nigdzie nie ruszam, bo mam ofertę za 19 zł w abonamencie plus pakiet LuxMed sobie kupiłam teraz :D.

Odpowiedz

62. toms
1

2018-08-20 18:50:24

60 - starą, dobrą praktyką Telepoli, jeszcze za czasów Witka, było dodawanie stosownych regulaminów przy danej wiadomości, żeby nie przekopywać się przez stos takowych na stronie operatora. Takie odniesienie się w 60-tym poście , odbieram jako pójście na łatwiznę, po najmniejszej linii oporu. Przepraszam za szczerość.

Odpowiedz

61. jarekt
1

2018-08-20 17:59:09

I tak wciąż brakuje regulaminu samej usługi :) (dla osób, które już mają kartę BC).

Odpowiedz

60. msnet
-3

2018-08-20 17:44:30

@59, toms - zawsze można zerknąć na stronę operatora, gdzie regulaminy są dostępne.

Odpowiedz

59. toms
1

2018-08-20 17:28:26

Dziękuję bardzo. Miłe byłoby dodawanie Regulaminów zaraz po ich pojawieniu się, bez konieczności przypominania. Ale lepiej tak niż wcale.

Odpowiedz

58. msnet
0

2018-08-20 16:40:39

@57, toms - proszę bardzo:

Odpowiedz

57. toms
1

2018-08-20 16:22:03

A Regulaminów jak nie było, tak nie ma. Telepolis.... brak słów.

Odpowiedz

56. biala1991
0

2018-08-19 07:56:09

Pabloki, na to wygląda że wzorem Playa chcą odseparować wprowadzoną taryfę internetową. Nie mogą pozwolić, żeby klient po nabiciu konta doładowaniami mógł uciec ze skarbonką do Frii i wykorzystać środki na pakiety :)Ks, a jaki jest kod na migrację z Frii do nowej taryfy?

Odpowiedz

55. ~ks
0

2018-08-18 22:15:54

na taryfe z gratisem mozna przejsc z obecnie dostepnych.

Odpowiedz

54. ~John
0

2018-08-18 20:00:30

Bez RWK ta sieć dla mnie nie istnieje.

Odpowiedz

53. wlo
0

2018-08-18 13:46:36

Zresztą nie to jest ważne, bo niezależnie - czy jest lejek czy go nie ma - oferta jest gorsza od nowego plusowego internetu na kartę. No i roaming... Nie ma roamingu taniego ;-)I o to w tym wszystkim chodzi.

Odpowiedz

52. wlo
0

2018-08-18 13:38:56

50 - dokłądnie tak jak mówisz - nie wiem ;-)Z regulaminu nie wynika żaden lejek po wykorzystaniu pakietu - więc go nie ma. Jednak nie wynika także lejek po wykorzystaniu pakietu ale w okresie ważności pakietu - jak jest w Plusie...O ile pierwsza interpretacja jest wg mnie słuszna, to druga... No właśnie - trzeba śledzić ewentualne zmiany regulaminu, albo wyjaśnienia operatora.

Odpowiedz

51. ~pabloki
0

2018-08-18 13:32:42

biała1991 własciwie na razie nic nie wiadomo - strona nieskonczona , regulami chyba tylko teoretyczny.. może tmo chce pochwalić sie "zwiększoną " liczba nowych klientów? lub też jak play oferty internetowe masz tylko na dedykowanych starterach i nie zmienisz taryfy na internetową.

Odpowiedz

50. ~pabloki
0

2018-08-18 13:27:20

wlo najpierw piszesz " Nie doszukuj się lejka gdzie go nie ma" by po kilku minutach stwierdzić "Ewentualnie, jak w Plusie - w przypadku wykorzystania pakietu, lejek jest tylko do końca okresu na jaki był przyznany... " . przecież to dowodzi że sam nie wiesz jak jest.a strona oferty? jest gdzie indziej . nie dojechała . oni robia poprawki na stronie do 7 dni . a niezwłocznie = do 72 godzin. niemiecki porzadek.

Odpowiedz

49. biala1991
0

2018-08-18 09:04:47

Myślałam, że to będzie coś na wzór Plusha, GB za doładowanie a kasę można wykorzystać na pakiet rozmów. Przystosowany do tej oferty nolimit przecież jest, "stara" usługa za 25zł-same rozmowy i smsy :) A tu ani pakietów na połączenia ani nawet sumowania danych.I do tego dostęp tylko z nowego, dedykowanego startera, jak kupisz nieodpowiedni nie da się aktywować tej oferty. TM myśli, że klienci rzucą się na nowe simki?

Odpowiedz