DAJ CYNK

Zegarki Samsung w kolejnej promocji. Można odzyskać nawet 600 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Zegarki Samsung w kolejnej promocji. Można odzyskać nawet 600 zł

Samsung znowu odpalił promocję cashback na swoje ubiegłoroczne smartwatche. Kupując Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro, można odzyskać do 600 zł w formie przelewu na konto.

Trwa kolejna odsłona promocji Samsung Cashback, której bohaterami są zegarki Galaxy Watch5 oraz Galaxy Watch5 Pro. Decydując się na zakup jednego z tych urządzeń, można odzyskać odpowiednio 400 zł lub 600 zł przelewem na konto bankowe.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch5 Pro – świetny zegarek, ale trochę zepsuty
Zobacz: Samsung Galaxy Watch5 dostaje nową funkcję. Skorzysta z termometru

Jak skorzystać z promocji?

Aby odzyskać część pieniędzy na nowy zegarek, trzeba kupić Samsunga Galaxy Watch5 lub Samsunga Galaxy Watch5 Pro w dniach od 17 lutego do 5 marca 2023 roku. Zakupu należy dokonać u jednego z partnerów producenta, których lista znajduje się w regulaminie. Kolejnym krokiem, który należy wykonać do 12 marca tego roku, jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie account.samsung.com.

Aby zgłosić się do Promocji, Uczestnik musi w Terminie Rejestracji wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na Stronie Internetowej oraz dołączyć załączniki: dowód zakupu Produktu oraz zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po Produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

– czytamy w regulaminie promocji

Jeśli zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowany, do 14 dni później możemy się spodziewać przelewu na kwotę 400 zł lub 600 zł, w zależności od zakupionego smartwatcha firmy Samsung. Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie.

Samsung Galaxy Watch5/Watch5 Pro cashback baner

Zobacz: Samsung psuje klientom telefony. Na szczęście jest sposób
Zobacz: Samsung z genialną nowością. Rządy nie będą zachwycone

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung